— Не знаю, як жінці зізнатися,- розводив Степан руками, коли вже всі довкола знали про його зраду

Мене завжди дивувало, що деяким чоловікам з часом починає набридати законна дружина. І вони, бажаючи нових емоцій, починають шукати собі молодших та красивіших коханок, вважаючи, що це якось змінить їхнє життя. 

Що їх на це підштовхує? Для чого їм це? Ось я, наприклад, дуже люблю та ціную свою жінку. Ми з нею разом уже стільки років і в мене ніколи не виникало бажання розлучитися з нею. Хоча наші з нею стосунки – це скоріш виняток. 

Таке сталося з моїм колишнім колегою. Зараз йому й не позаздриш. Пригадую, що після знайомства та одруження з Олесею Степан сильно змінився. За спиною в нього вже був один шлюб, двоє дітей і повне відчуття незатребуваності серед жінок. 

Син у нього вже дорослий і доня підростає. І з коханою все ніяк не ладилося. Зникла іскра, як ві молодості чи що. Вони просто звикли одне до одного і жили в такому ритмі.  А далі все перетворилося на одноманітні сірі будні. Було помітно, який сумний та похмурий Степан. А далі до нього на роботу прийшла нова бухгалтерка Олеся.

Дуже красива і весела жінка, на 10 років молодша, ніж він. І тут Степан почав оживати. Далі між ними зав’язалося спілкування, а тоді пішло-поїхало. Далі вже всі колеги знали про його роман на стороні. Він, не цураючись, розповідав про це всім. 

— І коли ти кинеш дружину?- питали його всі.

— Не знаю, як жінці зізнатися,- розводив Степан руками. Кумедно, що всі довкола знали про його зраду, окрім законної дружини.  

— Тоді не руйнуй сім’ю. Про дітей подумай.

Те ж саме йому заявила Олеся. Сказала, що ще молода і не хоче тратити свій час на його вагання та роздуми. 

— Не поспішай. Я скоро все вирішу, ти ж знаєш. Я пообіцяв,- заспокоював її Степан.

І ось нарешті чоловік наважився розповісти про все рідним. Кохана спершу не повірила, тоді довго плакала, але довелося змиритися з вибором. Діти ж пробачити батькові такого не змогли. Для них батько просто зник. І спілкуватися зі Степаном вони більше не бажали. Зате мого колегу тоді це мало цікавило. Він хотів нового життя. Тоді Степан переїхав до Олесі. Жили в орендованій квартирі.Бо все майно чоловік лишив першій сім’ї.

Олеся ж жила з батьками, але їм зять не був потрібен. Уже самі старі та немічні.

Потім Степан почав марити дітьми від Олесі.

Але вік уже був не той. Та й досі вона ніколи не народжувала. Просто не хотіла дітей і все. Вона ніколи й не хотіла мати діток. Їй була важлива фігура та зовнішність. Степанові довго довелося вмовляти кохану.

— Ми будемо найщасливішими батьками. Варто тільки наважитися.

— Я не знаю. Тоді я стану товстою і непривабливою.

— Ти завжди будеш дуже красивою та привабливою. 

Після цього подружжя загорілося такою ідеєю.

Одначе, природним шляхом вагітніти вже було пізно. Пройшли обстеження в клініці. Тоді й підтвердили ймовірність завагітніти тільки штучним шляхом. Ризикувати Олеся не хотіла, тому наважилася на інший крок – найняла сурогатну матір. Хоча коштувало це ой як недешево. Для цього Степанові довелося працювати на двох роботах.Потім ще й у кредит вліз. І ось нарешті сурогатна мати все-таки завагітніла. Ще й двійнею! 

Спершу Олеся дуже тішилася. А через п’ять місяців подала на розлучення зі Степаном.

— А чого мої валізи біля дверей?

— Ми розходимось.

— А як же любов? А діти?

— Я їм не мати. Зате ти – точно їхній батько. Ось сам і виховаєш. А любов минула.

Довелося змиритися. Степан залишився сам. Зараз він один виховує двійнят. Старші діти з ним не спілкуються. А колишня ставиться дуже холодно, бо досі не можу пробачити.

Думав Степан, що погнався за кращим і впустив найцінніше.

Чи повчальна ця історія?

Чи натрапляли на подібне у своєму житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector