– Негайно вийдіть! – сказала мені акушерка. Я відразу зрозумів – щось пішло не так

Ми з дружиною десять років мріяли стати батьками. Що лише не робили – не вдавалося. А тоді якось поїхала до однієї знахарки. Вона тоді сказала.

 – Будуть у вас діти. Та дотримуйтесь правил – про стать дитини на УЗД не питайте і нікому нічого не кажіть до хрестин.

Ще вона дала нам молитву, яку ми щодня читали. Та, зізнаємось, робили це без особливої віри. Врешті вирішили вдатися до штучного запліднення. Витратили чималі гроші, та все вдалося. Коли нам повідомили про вагітність, дружина сказала:

 – Але давай, все ж не будемо про стать питати та нікому нічого не казатимемо, як там жінка радила.

Я тоді на все погодився, головне, щоб дружині було спокійніше. Вагітність минала важко. Кілька разів кохана до лікарні потрапляла. Та під час кожної діагностики наголошували, що нас цікавить лише здоров’я дитини. 

Пологи почались завчасно. Ми страшенно злякались. Я весь час залишався поруч. Та раптом, вже в пологовій залі акушерка крикнула.

 – Вийдіть в коридор. Вже.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Я відразу збагнув, щось пішло не так. Потім мені повідомили, що роблять кесарів розтин. Я не знаходив собі місця. Врешті до мене вийшли та сказали піти в сусідню палату, лягти та підготуватись, адже зараз принесуть маля. Так роблять, якщо мати не відійшла від наркозу.

І тут в палату увійшла медсестра:

 – Ви про кого мріяли? Дівчинку чи хлопчика?

 – Та хоч трійня! Головне, щоб здорова.

 – Гарна у вас інтуїція! Вітаю!

І тут до мене занесли трьох малюсіньких малюків. Я заридав, наче мала дитина. Такого сюрпризу точно не очікував! Того дня ми стали найщасливішими батьками на світі! 

Як гадаєте, варто знати стать дитини чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector