Нейробіологи довели, що кава й шоколад роблять нас розумнішими

Кофеїн допомагає збадьоритись, правда ж?

Нещодавно нейробіологи провели дослідження, в результаті яких зробили висновок про те, що кава, шоколад і чай (меншою мірою) впливають на оздоровлення мозкових клітин і роблять його більш податливим. 219 року було опублікованорезультати кількох цікавих експериментарних досліджень, про які варто знати. Розмовімо про них.

В одному з досліджень було виявлено, що органічні сполуки, які є я в каві, чаєві та чорному шоколадові (какао) впливають на нейронні зв’язки у мозку, що, своєю чергою, забезпечує стабільну когнітивну діяльність, значне зменшення ризиків змертвіння клітин після інсульту, хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

В межах того ж дослідження було виявлено, що хімічні речовини, які утворюються в мозку при потраплянні в нього кофеїну, позитивно впливають на його роботу.

Окрім того, було проведено аж 11 досліджень, які довели, що кава, чай і какао знижують ризики розвитку раку мозку й хвороби Альцгеймера. Але було і ще одне дослідження в Японії, яке показало, що кава підсилює антиоксидантні властивості клітин і запобігає дегенерації нейронів не лише в мозку, а й в сплетіннях Ауербаха.

Простими словами: ваш мозок стає більш гучним і стійким до всього

Тож зробимо висновок? Якщо хочете зберегти активність мозку, то продовжуйте з радістю і задоволенням вживати чай, каву та какао. Тільки не забувайте про відчуття міри, звісно. Фахівці радять вживати не більше 6-8 чашок кави на день, але всі вони мають бути випиті до 14 години, щоб не впливати на ваш сон.

Для когось таке дозування — це щоденна норма, однак комусь буде важко випивати стільки кави щодня, тож просто замініть 1-2 чашки кави на 30 г чорного шоколаду. До речі, до кави та чаю не додавайте цукру, інакше весь результат зійде нанівець.

А ви шанувальник запашної кави?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: