Якщо не подобається брудний посуд в раковині, то може й сам його помити. І приготувати теж не так важко, як здається. Зрештою, у нього дві руки і голова на плечах теж є

Катя розлучилася зі своїм чоловіком. Як би банально це не звучало, але причиною стали непорозуміння на побутовому рівні. Жінка одразу попередила свого нареченого, що вона нікудишня господиня. Катя не приховувала свою нелюбов до прибирання, готування і прання. Олег переконував кохану, що це не стане проблемою. Мабуть, він сподівався, що одразу ж після реєстрації шлюбу його дружина зміниться. На жаль, дива не сталося і подружжя зіткнулося зі суворою реальністю. 

Друзі чоловіка з власного досвіду розповідали, що їхнє сімейне життя також розпочиналося з того, що ніхто нічого не вмів. Однак потім після періоду притирання обраниці налагоджували побут і все ж брали на себе усі домашні обов’язки. 

Натомість Катя не поспішала ставати домогосподаркою. Вона, як звикло, розкидувала брудні речі по цілій квартирі, харчувалася напівфабрикатами і влаштовувала прибирання лише тоді, коли все навколо вкривалося кількома сантиметрами пилюки. Докори і претензій чоловіка ще більше дивували дружину. 

– Що йому від мене треба? Якщо не подобається брудний посуд в раковині, то може й сам його помити. І приготувати теж не так важко, як здається. Зрештою, у нього дві руки і голова на плечах теж є…

Олег спочатку мирився з таким станом речей, потім пробував говорити з Катею і навіть сам брався господарювати в домі. Все ж їхній шлюб дав тріщину і закінчився розлученням. Добре, що у пари так і не з’явилося дітей, адже тоді цей процес був би набагато важчим.

Жінка знову почала насолоджуватися своєю самотністю і спокоєм. Нарешті ніхто не вказував їй, що вона має робити і не дорікав через немитий посуд. 

Проте пройшло не так багато часу і Каті набридло знаходитися одній серед чотирьох стін. Та й хотілося нарешті мати повноцінну сім’ю з коханим чоловіком і радісними дітьми. Раптом до неї почав залицятися Дмитро. Перспективний чоловік із серйозними намірами. Жінка навіть була у нього в гостях, де підмітила ідеальну чистоту і порядок. 

– Мені також хочеться запросити Діму до себе в гості, але спочатку слід прибрати або ж викликати прибиральницю, – ділилася Катя своїми роздумами з подругами.

Проте поки жінка відкладала свої плани на потім, під час чергової зустрічі чоловік запропонував їй зайти разом з ним у квартиру його батьків. Вдома нікого не було, а мама попросила сина перенести деякі речі. Дмитро переконав обраницю піднятися разом з ним, мовляв, заодно можна його дитячі фото переглянути.

Каті було незручно йти у чужий дім, коли господарів немає вдома, але яким було її здивування, коли вона побачила, що у кімнатах прибрано. Усе стояло на своїх місцях, а від пилюки не було й сліду. При цьому ніхто спеціально не готувався до прийому гостей. 

Виходить, що Дмитро звик до ідеальної чистоти, адже мама з дитинства привила йому таку звичку. Що ж робити Каті? Чоловік не погодиться жити у її умовах. Можливо, жінці пора взяти себе в руки і почати більше слідкувати за порядком? Проте чи зможе вона піти проти себе? Адже Катя вже намагалася змінитися, але все марно.

А як ви вважаєте, чи можна стати охайною людиною, якщо раніше ти був нечупарою? Якщо так, то як це зробити? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector