Неосвіченими легше керувати. Будьте пильні – ці речі перетворюють вас на сіру масу

Подивіться довкола – лише освічені люди мають власну думку. Інші свідомо споживають усе сміття, яке їм вкладають в голови. Сильні світу цього полюбляють тих, хто далекий від інтелектуальної праці. Ними легше керувати. Саме тому вони навмисно пропагують легковажний спосіб життя, культивують розваги, шопінг і салони краси. Адже кому потрібні книжки й освіта, якщо можна наколоти губи, накачати руки й хизуватись цим перед камерою.

Які здобутки зараз цінує молодь? Лишень погляньте! Гроші, одяг, дорогі гаджети! І це ідеально для влади й економіки. Адже бездумний споживач – ідеальний громадянин. А свідома людина, яка читає книжки, споживає корисну їжу приносить лишень збитки. Ще й може висловлювати невдоволення, аналізувати. 

5 ознак того, що вас хочуть перетворити на сіру масу:

1. Вам насаджують шаблонне мислення. Це досить важко помітити, та звідусіль – з телевізора та інших ресурсів вам постійно нав’язують певні думки. Вам пережовують інформацію і подають її вже під певним соусом. Ці маніпуляції можна розпізнати, якщо споживати інформацію з декількох джерел. Треба мати власну думку, аналізувати.

2. Вам пропонують постійно розважатися. Нащо турбуватися, філософствувати, якщо можна зранку до ночі відвідувати різноманітні клуби, кіно, торговельні центри. Вдома ж краще сісти за комп’ютер та годинами грати, замість того, щоб розв’язувати проблеми реального життя. Поступово ви перетворюєтесь на істоту, яка ні на що не здатна окрім бездумних розваг.

Пошепки

3. Вам нав’язують примітивний гумор і мислення тварини. Анекдоти й вульгарні меми, де людей зображають, наче істот, яким потрібно лише їсти, вживати алкоголь і розмножуватись. Ми навіть не помічаємо, як перетворюємось на тих з кого сміємося.

4. Вам дають оманливе відчуття значущості. Пропонують дорогий оригінальний одяг, косметику, різноманітні процедури. Робіть – і ви станете особливими, усі звертатимуть на вас увагу. Та насправді з вас просто викачують гроші.

5. Вас примушують думати стереотипами, де є лише чорне і біле. Жодних відтінків і компромісів. І головне, щоб ви повірили і не починали аналізувати. 

Закінчується все це трагічно. Людина поступово перетворюється на істоту, яка женеться за трендами й не має бажання вдосконалюватись. Її все влаштовує, вона не прагне глобальних змін, лишень нову кофту і смачну їжу. 

Ми не маємо права втрачати здатність думати. Згодні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector