Несамовиті останні 4 слова принцеси Діани, розказані пожежним, який намагався її врятувати

Це неймовірно, але пройшов вже 21 рік з тих пір, як світ втратив Діану, принцесу Уельську. Колишня дружина принца Чарльза загинула в автокатастрофі в Парижі разом з партнером Доді Файедом в 1997 році, хоча деякі намагаються оскаржити повідомлену версію подій.

Що ж, як пише британська газета «Дейлі Стар», слова принцеси Діани, які вмирають, були розкриті … тим самим пожежним, який намагався врятувати її життя.

Ксав’є Гурмелон був одним з перших рятувальників на місці події після того, як машина, в якій їхала Діана, врізалася в тунелі Пон-де-І’Альма в Парижі, проїжджаючи зі швидкістю 152 милі на годину. Гурман, якому зараз 50 років, дістався до Діани через кілька хвилин після аварії і був готовий почути те, що виявиться її останніми словами.

Мабуть, пожежний поняття не мав, хто знаходився в машині, коли він вперше прибув на місце події. Що стосується Daily Star, він сказав: «Машина була в жахливому стані, і ми працювали, як зі звичайною дорожньою подією. Для мене це була просто банальна дорожньо-транспортна пригода, одна з багатьох, з якими доводиться мати справу аварійним службам, та й причини звичайні — швидкість і п’яний водій … Я побачив, що у неї була невелика травма правого плеча, але, крім цього, не було нічого суттєвого. На ній не було ніякої крові. Я тримав її за руку і наказав їй зберігати спокій і мовчати, я сказав, що допоможу, і заспокоїв її».

Останні слова

Під час аварії Діана сиділа в кузові Mercedes S-280 з партнером Доді Файедом, сином єгипетського мільярдера Мохамеда Аль-Фаєда.

Коли Гурмелон добрався до принцеси, вона все ще була в свідомості. Він каже, що її останні слова були: «Боже мій, що сталося?».

В офіційному повідомленні розповідалося про те, як принцеса померла в результаті масивних внутрішніх травм і розриву кровоносної судини поруч з її серцем, що призвело до внутрішньої кровотечі.

Протягом багатьох років це неодноразово оскаржувалося, і Мохамед Аль-Файєд зайшов так далеко, що сказав, що його син і принцеса Діана були страчені агентами М16.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: