“Нещодавно чоловік влаштувався на нову роботу. Тепер кожен день він приходить і в прямому сенсі плаче від втоми”

У нашу редакцію “Думки навиворіт” часто приходять листи від жінок про те, що їхні чоловіки скаржаться на свою роботу, або ж взагалі не хочуть працювати. В нашому суспільстві споконвіків заведено вважати, що саме чоловік повинен забезпечувати сім’ю. Багато психологів стверджують, що жінка повинна відчувати себе в безпеці поруч з чоловіком, а це можливо, якщо вона буде впевнена в завтрашньому дні.

Ось, наприклад, лист від одної з наших підписниць:

“Добрий день.

Хочу запитати у вас поради, що робити в цій ситуації, і чи правильно я в ній роблю:

Нещодавно чоловік влаштувався на нову роботу. Тепер кожен день він приходить і в прямому сенсі плаче від втоми. Чоловік працює бухгалтером. Доводить до сліз те, що директриса до нього по-хамськи ставиться.

Наприклад: кричить на нього, рот йому затикає, коли він їй щось пропонує, любить до нього причепитися і часто дає роботу не за фахом.

Це відбувається так: він приходить додому, підходить до мене, утикається мені обличчям в плече і починає ревіти, я його відповідно заспокоюю, шкодую. Потім, коли він заспокоюється я в нього запитую, через що він ревів, а відповідає він одне й те ж саме, що він втомлюється морально на роботі.

Правильно я роблю в цій ситуації, що його заспокоюю і шкодую?”

Звичайно, в чоловіка можуть бути проблеми і це нормально, якщо він ділиться цим зі своєю дружиною. Це свідчить про їхню духовну близькість, він довіряє своїй партнерці і не боїться продемонструвати свої слабкості.

От що з цього приводу думають інші користувачі:

  • “Як я його розумію! Я, коли була бухгалтером, так само ридала! Порадьте йому знайти іншу роботу! Може офіс не для нього?”
  • “Не варто жаліти. Жалість чоловікові тільки руйнівна. Він слабкий, а ми його по спинці гладити? Так він в колах друзів в житті б не розплакався, не круто це у них, а при дружині – подумаєш. Нехай любить косого, кривого, кульгавого. З жалості тепер вдома залишите?”
  • “Скажіть чоловікові, щоб шукав нову роботу. І самі теж для нього шукайте. З такої роботи треба тікати щодуху, а то ще нервовий зрив буде у чоловіка.”
  • “Ну не знаю, у мене до сліз через роботу ніколи не доходить. Це свідчить про занадто нестійку психіку в чоловіка. Потрібно боротися з директоркою і поставити її на місце. А якщо не вийде, нехай звільняється і шукає іншу роботу.”
  • “А чого він таку професію обрав?Взагалі, приходити з роботи і плакати вдома, це не нормально, особливо для чоловіка. Тут є явні проблеми з психікою і комунікацією. Нехай звернеться до психолога і обов’язково виговоритися на цю тему, далі з’ясують, причини такої реакції і що з цим робити. Можливо є травма з минулого і вона про себе дає знати.”

Як бачимо, думки людей з цього приводу розділилися: хтось вважає, що така поведінка не притаманна справжньому чоловікові і він все має взяти у свої руки, а хтось більше схиляється до того, що сім’я – це підтримка один одного, і жінка повинна допомогти чоловікові знайти вихід з цієї неприємної ситуації.

Як, на вашу думку, має вчинити дружина в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector