Нещодавно знайома пояснила мені, чому постіль просто необхідно прати двічі на тиждень

Думаю, і ви дуже любите засинати на випрасуваній та свіжій постелі.  Бабуся колись навіть казала мені. що від цього залежить якість наших снів. Тоді я їй не вірила, а тепер задумалася над таким судженням. Можу пояснити це вам з наукової точки зору, якщо не вірите у забобони. Запах свіжості свіжих простирадел сприяє кращому розслабленню, а це робить сон міцнішим та здоровішим. А ще регулярна заміна постільної білизни допоможе вам бути бадьорішими з ранку. Тож не нехтуйте цими твердженнями.

Вишукана біла постіль з фактурною полосою - купити в Києві - за кращою  ціною в інтернет магазині Укргламур

Отож, для початку розберемося, що саме вказує на те, що нам час змінити свою постіль. Передусім це залежить від того, скільки у будинку мешканців. Неабияким показником є наявність дітей чи домашніх тварин.  Особливу увагу на зміну простирадел потрібно звернути тим, у кого алергія на пил.

Прати постіль слід тільки  при високих температурах. Йдеться про 60+ градусів. А ще постільну білизну потрібно сортувати, як і будь-який інший одяг. Але у цьому випадку дивимося на тип тканини. Додавайте у машинку кондиціонер для прання. Завдяки йому речі будуть дуже м’якими і приємно пахнутимуть. А сушити постіль добре у провітрюваному приміщенні або й взагалі на свіжому повітрі.

Запам’ятайте, що стежити за чистотою постільної білизни слід так само ретельно, як і за власним здоров’ям. Подумайте самі: майже третину свого життя ми проводимо саме і ліжку. Тож не дозволяйте мікросвітові розростатися на складках вашої постелі. або ризикуєте підчепити чимало недуг. Тому міняйте постільну білизну мінімум раз на тиждень.

Ми продукуємо приблизно сто літрів поту на рік. Багатенько. А тепер збагніть, що більша його частина залишається на постільній білизні, де ви точно буваєте постійно.  А додайте до цього спеку чи жарку  і отримаєте ідеальне середовище для розвитку та росту грибків. Тож влітку постіль слід міняти ще частіше.

Постільна білизна Hobby Sateen Diamond Damask біла євро купити в Києві в  інтернет-магазині Домашній

Вченими навіть було проведено дослідження, за допомогою якого вони оцінювали рівень грибкових забруднень на постелі. Було виявлено, що саме синтетичні та пір’яні подушки містять найбільше кількість грибка.

Також не варто ділити ліжко зі своїми домашніми улюбленцями, якими б дорогими вони для вас не були. Адже тварини переносять пилок рослин, ґрунт і багато того, чому не слід бути на вашій постільній білизні.

Якщо ви помітили у себе нежить і часте чхання, то цілком можливо, що справа у невипраній постільній білизні. Ваші слизові оболонки подразнюють мікроби, які успішно прижилися на ліжку. 

Отож, міняйте постіль частіше і бережіть себе!

А як часто змінюєте постіль ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector