Нещодавно зовиця приїхала з Португалії. Але вона там була не на заробітках – історія набагато цікавіша, ніж здається на перший погляд

Мої свекруха, Ольга Миронівна, живе та працює в Португалії вже 10 років. Поїхала колись на заробітки, а потім зустріла там нового чоловіка. Пан Маркус при грошах, має декілька будиночків, здає в оренду. Вона інколи там прибирає, заселяє та виселяє гостей, готує їсти. 

Ми ніколи в неї не просили грошей. Адже мої батьки після весілля віддали двокімнатну квартиру, самі зробили ремонт. Потім ми з Дімкою взяли машину в кредит, самотужки віддавали борги. 

Свекруха постійно допомагала своїй молодшій доньці, Марії. Оплачувала університет, купувала автобусні тури в Європу. На весілля подарувала квартиру у новобудові, приватний сектор, до центру пішки 5 хвилин. А квартири у тому районі у Львові дуже дорогі. Коли Марія народила первістка Олексія, то свекруха передала їй 3 валізи одягу та солодощів. 

А ми якось жили, наче бідні родичі. Нас навіть за 10 років ні разу не запросила до себе в Португалію. Хоча Марія їздить до мами двічі на рік з сином. 

Зараз у нас трішки складна ситуація з фінансами. Фірма Дімки збанкрутувала, всіх звільнили без виплати зарплати. Добре, що сусід допоміг та влаштував Дмитра до себе на СТО, ремонтувати машини. 

Поки ще сезон, то мої батьки передають з села овочі, фрукти, молочку. Однак, зараз на осінь треба зібрати діток до школи, купити теплий одяг.

Декілька днів тому з Португалії приїхала Марія. Вона сама зателефонувала нам і сказала, що має дещо передати від свекрухи. 

Дивлюся – а до будинку під’їжджає велика іномарка, Тойота Прадо. Новесенька, чорна машина, на автоматі. 

Пошепки

– Ой, Маріє, то ти на заробітках була, – жартую до зовиці.

– Ні, то мама мені купила. Ось, до речі, вона тобі передала сумку.

У пакеті була одна пляшка олії, 2 пачки макаронів, тунець, декілька цукерок та консервовані помідори. Я так хотіла заплакати, чесно. 

Ну от доньці машину, яка коштує, наче квартира. А мені нещасний пакет з продуктами за пару євро? 

Мій Дімка так образився, що викинув той пакет одразу в смітник. 

Не розумію одного – чому свекруха так ділить дітей? Діма їй нічого поганого не зробив, коли вона ще працювала в Україні, то він купував їй ліки, дарував путівки в санаторій. Ми приїздили на дачу та допомагали на городі. 

От до кого мені ще звернутися за допомогою? Порадьте, будь ласка!

На Вашу думку, хто не правий у цій ситуації – невістка чи свекруха-заробітчанка? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector