Несподіванка на дитячому дні народження вдома: історія від підписниці

Зазвичай дитячі дні народження святкуються вдома, особливо, якщо говорити про провінціальні міста та селища, де немає дитячих кафе. Я в дитинстві обожнювала такі святкування – мама готувала мої улюблені страви й запрошувала в гості найрідніших. Тоді навіть і думки не було про те, що щось могло піти не так. От наша історія про люблячу матусю Наталію, яка ретельно готувалася до дня народження донечки, але в останню мить все пішло не за планом.

ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВДОМА

Для доньки ми завжди стараємося робити все якнайкраще. От, наприклад, минулого рок її десятиріччя відсвяткували в розважальному комплексі з аніматорами, запросили її друзів та їх батьків. Таке святкування – задоволення не з дешевих, нам для такого діла було не шкода, все-таки ювілей, але цього року вирішили відсвяткувати в домашній атмосфері. До того ж я смачно готую, знайшла в інтернеті декілька цікавих рецептів, які мали б здивувати моїх гостей. 

В мене все було продумано від “А” до “Я”, навіть придбала різноманітні декорації, спекла смачнющий торт. На день народження запросила свою маму, сестру, а Анюта – найближчих друзів. Загалом, як все відбувалося. Остання із запрошених дівчаток привела з собою подругу, яку ніхто не знає. Виявилося, що вона вчиться в паралельному класі та моя дочка її вперше бачить. Аня вже була розчарована, оскільки не хотіла бачити у себе на святі незнайомих людей. До того ж ця дівчинка навіть шоколадки ніякої не принесла моїй дитині.

Я усвідомлюю, що на цьому не потрібно акцентуватися, однак діти ж люблять дні народження через привітання та подарунки, а ця дівчинка навіть не була подругою. Я виставила цю дитину за двері – не хотіла, щоб Аня засмутилася. Пройшло близько години, як у мої двері хтось шалено стукав. Відчиняю, там стоїть жінка з цією дівчинкою, як я розуміла – її матір. Вона почала кричати на мене: 

«Ви у своєму розумі?! Як можна виставити дитину за двері в такий мороз? Моя донька геть не знає цього району, ви ж як мама, маєте розуміти. А якби вона заблукала? Цікаво, чи вам би сподобалося, якби вашу доньку ось так нахабно прогнали зі святкування».

Мої сусіди були шоковані від цієї панянки, вона так репетувала, що її ніхто не міг вгамувати. Але чому я маю вислуховувати це у своєму домі від жінки, яку бачу перший раз? От чесно скажу, я б ніколи не відправила доньку в гості до незнайомих людей, до того ж ще й з пустими руками. А її це взагалі не бентежило. Я просто закрила перед її носом двері, увімкнула музику й продовжила святкування. Сусіди говорили, що вона ще деякий час стояла на сходовій клітці, а потім з незадоволеним обличчям пішла.  А як ви б поступили на моєму місці?

Від редакції

Звичайно, це якось нетактовно приходити в гості до людей, які тебе взагалі не запрошували. Але про це мають думати дорослі, діти ж взагалі не усвідомлюють, що можна робити, а що ні. Однак чи варто було жінці просто виставляти 12-річну дитину за двері?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector