Нетипові завдання на уважність, що заведть у глухий кут навіть розумників

Найкращий спосіб тримати свій мозок у тонусі та вберегтися від проблем з пам’яттю в старості – вирішувати різноманітні головоломки. І стосується це всі, незалежно від віку чи статі. Ну і що, що ви давно закінчили школу?  Це не привід припинити випробовувати свої вміння.

Сьогодні ми пропонуємо вам найкращі логічні завдання, які прокачають ваше мислення. Обов’язково приділіть їм кілька хвилин.

Завдання №1

Отож, в Марії та Софії є по одній коробці цукерок. У кожній із них по 12 штучок. Марія з’їла трохи зі своєї коробки. Софія зробила те ж саме зі своєю. Відомо, що остання з’їла стільки цукерок, скільки залишилося в коробці у Марії. Скільки сумарно цукерок в обох дівчаток? 

Завдання №2

Розв’яжіть цей приклад:

6/2(1 + 2) = ?

Завдання №3

Скільки цифр зображено на картинці?

Пошепки

Якщо ви впоралися з усіма завданнями, то можете бути впевнені: у вас неймовірні логічні здібності. А ті, кому пощастило менше, можуть підглянути у відповіді та продовжити тренувати власну кмітливість.

Відповіді:

1. Разом у дівчат залишилося 12 цукерок. Щоб знайти розв’язання задачі, потрібно скласти рівняння. Нехай Олена з’їла х цукерок, тоді в її коробці залишилося: 12 – цукерок. Маша з’їла зі своєї коробки стільки цукерок, скільки залишилося у Олени, тобто 12-х. Значить, у Маші в коробці залишилося: 12 – (12 – x) = 12 – 12 + x = x цукерок. Залишилося скласти цукерки Олени та Маші, що залишилися: 12 – x + x = 12.

2. У результаті ви повинні отримати число 9. Спершу виконуємо дію у дужках, а далі все підряд зліва направо. 

3. На малюнку можна знайти 10 цифр: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Впоралися із завданнями?

Яке було найлегшим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector