Невдоволена наречена з молодим покинули зал вже на половині свята, а гості видихнули і продовжили свято самостійно

Весілля – це завжди чудове свято, однак існують люди, які навіть таку урочистість можуть перетворити в цирк. 

Найбільше здивувало мене весілля моєї подруги Тані, яке відбулося в травні. Ще й погода того дня така була – холодна і похмура. Молодята вирішили все провести в одному місці, а не їздити по усіх пам’ятних місцях і робити фотосесію. Правда, з самого початку, щось все ішло не так.

Вчора я дізналася, що вони розлучаються.

Річ не в прикметах і взагалі не вірю, що це має стосунок до того, чому їхнє життя не склалося. Однак саме весілля запам’ятаю я на все життя.

Таня і Борис підготували все заздалегідь. Вони понад рік все ретельно планували, до дрібниць. Протягом цього часу Таня змінила 3 організаторів. В цей період спілкуватися з нею було неможливо – всі розмови зводилися до цього свята.

За декілька місяців до весілля вони повідомили усіх гостей, що колір події буде синім. Мене це не дуже здивувало, адже зараз так робить більшість. До того ж я мала шикарне синє плаття. 

Але потім виявилося, що Таня затвердила не тільки колір, але і його відтінки. Гостям потрібно було підібрати наряд згідно з деякими відтінками синього, а точніше блакитного.

Пошепки

І, звичайно, моє плаття не підпадало в тон цих відтінків. Вразило те, що вони підготували список подарунків, які були вельми недешевими. На щастя, було підписано, що можна і грошима. Так ми з чоловіком і зробили.

Усі гості були в очікуванні дива, адже такої ретельної підготовки ще не зустрічали. Ми приїхали з чоловіком вчасно, але наречена ще не була готова. З зачіскою щось не виходило. Коли вона вийшла, ніхто навіть не замітив таких дрібниць. А вона зробила з цього проблему, сказала, що все переносить. Але матір її заспокоїла.

Потім почалося щось дуже дивне. Кожна хвилина весілля була розписана по хвилині. Усі події та розваги слідували чіткому плану, який був висланий гостям. Якщо вони цього не дотримувалися, наречена демонструвала невдоволення. Весілля стало схоже на якийсь штурм, а не урочисту подію. 

Ще й половину гостей прийшли не в тих кольорах, які вона обрала. Таня в сльозах весь вечір.

Ось таке весілля, ніхто не розслабився, не відпочив. Всі гості говорили, що хочуть потанцювати, поспівати, на що наречена образилася.

Наречена з молодим покинули зал вже на половині свята, а гості ж продовжили свято самостійно.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector