Невдячний чоловік отримав по заслугах! Не можна так ставитися до своєї дружини! Тільки б знали ви, хто поставив його на місце…

Мої сини Давид та Остап вдалися в мене, а Андрій у свого покійного батька. Складний у нього характер, але дякувати Богу має він добру жінку. Однак нещодавно невістка мені розповіла дещо, після чого мені стало соромно за свого сина…

– Йому не подобається те, як я виглядаю. Хоче, щоб я кожного дня волосся вкладала, манікюр свіжий мала та одягалась не в старий одяг! — бідкалась Галина.

– А в чому справа? Ти не маєш грошей? — запитувала я її.

– У мене не вистачає часу! Знали б ви скільки в мене хатніх справ, до того ж діти, яких треба нагодувати, одягти та чимось зайняти. Я просто елементарно не встигаю навіть поїсти, не те щоб зробити собі укладку.

– Бідолашна, я розумію тебе…

– А мій чоловік мене зовсім ні, на жаль.

Наступного дня, близько опівночі приїхав до мене Андрій з речами. Я злякалась, чи нічого не трапилось? Однак він розповів мені, що посварився з Галиною.

Пошепки

– Вона не любить і не поважає мене! — говорив він.

– Чому ти так думаєш?

– Кожного дня, коли я повертаюсь з роботи, вона зустрічає мене в старому та брудному лахмітті з вічно обуреним обличчям. До весілля завжди була радісна, усміхнена і гарна, а зараз перетворилась на якусь неохайну, злу мамцю!

– Що? Як ти смієш так казати? Ти хоча б раз запитав, чому вона так себе поводить? Може тому, що вона втомлена домашніми справами, й діти вимагають багато сил та енергії? Спробуй провести день за її розкладом, при цьому зберегти гарний настрій та бездоганний зовнішній вигляд. Тоді побачимо, як ти заговориш!

– Звідки ти все це знаєш? — здивовано запитував Андрій.

– Ну, по-перше, я сама виховала трьох синів, а по-друге, Галя мені вже жалілась на тебе. Тому давай повертайся додому та мирися з нею! 

Андрій більше ні слова не промовив, пішов миритись. Ось таким був і його батько, ніколи не розумів та не поважав моєї праці. Шкода, що в мене не було такої свекрухи, яка б підтримала мене. А як справлятись у такій ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector