Невинна звичка чоловіка, яка довела до розлучення

Невинна звичка може зруйнувати сім’ю.

Сьогодні я вам розповім незвичну історію, яка трапилася з моєю подругою. Жінка нещодавно подала на розлучення. Звати її Олена, й вона сама себе прирекла на долю мати-одиначки, адже в шлюбі у неї народився син Максим, якому зараз 3 роки.

А винною цьому – дивна звичка її чоловіка Сергія.

Можливо, вона не всім буде здаватися такою безневинною, але тут є над чим замислитись.

Олена раптово завагітніла й вони швидко відсвяткували весілля. Все було так неочікувано, не було навіть банально часу, щоб дізнатися один одного.

От після одруження розпочалося спільне життя, повне скандалів.

Пошепки

Отже, Сергій – здоровий на вигляд мужчина, статний, красивий, однак, була в нього одна проблема. Дуже переживав за своє здоров’я. Будь-який біль (головний, зубний і тд.) він перетворював в справжню проблему. Одразу шукав в інтернеті симптоми й ставив собі безліч діагнозів.

Й бігав він до лікарні пару разів на місяць, де з нього вже всі насміхалися.

Це психічний розлад – іпохондрія, під час якого люди свої звичні відчуття тіла сприймають неправильно й кожний раз бояться захворіти.

Олена, зціпивши зуби, терпіла усі витівки Сергія, поки він не почав проводити періодично дивний ритуал.

Чоловік кожного місяця брав відгул на роботі й проходив медогляд в приватній клініці. Все було б не так складно, якщо в родині було достатньо коштів. Однак сім’я не хизувалася багатствами й щомісячний огляд завдавав нищівного удару по сімейному бюджет.

Олена перестала боротися зі звичаєм чоловіка й подала на розлучення. Окрім фінансової сторони, жінка зазначає, що не хоче, щоб син наслідував батька й виріс таким скиглієм.

А як вважаєте ви, Олена вчинила правильно?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector