Невістка має новесенький айфон та нарощені вії, а діти ходять в старому одязі та штопаних шкарпеточках. Я старалася поговорити з сином, аби він трохи врозумів свою жінку. Але його відповідь мене шокувала!

Невістка, хоча і в декреті, але вважає, що чоловік повинен тільки на неї кохану гроші витрачати. Мій Матвій працює звичайним менеджером в магазині, заробляє не так багато. 

У Марини апетит великий – нову курточку та чобітки на зиму хотіла, сумочку на Новий Рік, дорогу якусь косметику. Щось домашнє вона рідко готує, тому син після роботи, голодний та втомлений, повинен ще сам собі купити якісь салати чи напівфабрикати. 

Я спершу не знала про такі фінансові труднощі. Але Матвій раз до мене приїхав на вечерю, другий – так тиждень поспіль катався. І тільки тоді сам зізнався. Чесно, я ж спершу думала, що Марина така бідолашна, з двома дітками часу геть не має. І часто передавала готові вареники, голубчики, пельмені сама ліпила, салатики, консервацію. 

Але насправді невістка страшенно лінувалася. Якось я прийшла до них у гості, принесла свіжі котлетки та борщик. Посуд в раковині брудний, гіркою складаний, дзеркало обляпане, підлога липка, у ванній де-не-де пліснява та дуже такий неприємний запах у квартирі. 

– Марино, а ти що вдома робиш? Ще більший безлад чи що?

– А вам яке діло? Вибачте, я в декреті на Попелюшку не буду перетворюватися! 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Марина дітьми також не займається – постійно вмикає мультики та діти з ранку до ночі телевізор дивляться. Гуляють вкрай рідко, і те, Марина просто вийде на майданчик та сидить в телефоні. 

Ні поприбирати, ні приготувати їсти. Та могла на годину відкласти якісь свої справи та почитати діткам книжечки. 

А зараз Марина почала на мене залишати діток. Старшому 3, молодшому 1,6. Петрик та Павлик спокійні, не хуліганять, сидіть камінчиком та тихо граються. Поки діти сиділи в мене, Марина за той час робила манікюр, нарощення вій, фарбувала волосся чи масаж робила. 

Я також помітила, що одяг у Павлика вже такий ношений, у ковтунцях, дещо підшите ниткою. Видно, що весь одяг молодший доношує за Павлом. Добре, що сваха з Іспанії раз на місяць передає їм одяг та якісь гостинці. Іграшки так само, тільки ті, що бабця Марія передасть. Ніколи ще не бачила, аби Марина взяла та купила щось з іграшок суто для діток. 

Пошепки

І тиждень тому, в неділю, я вирішила запросити їх у гості. Приготувала після церкви картопельку, котлетки зробила, ще на десерт переклала пляцок “Спартак”. І окремо купила в магазині цукерки для онуків. 

Приходить невістка та я бачу в неї дуже дорогий телефон, айфон. Ця модель новенька, коштує десь 50 тисяч гривень. Я бачила такий самий телефон у своєї співробітниці, вона вихвалялася. 

От у мами дорогий телефон, а дитина одягає маєчку з дірочками та носить стару курточку, яка у “спадок” від старшого брата отримав. Вирішила про це поговорити з Матвієм, закликала на кухню:

– Ну що це за цирк? Сину, ти хоча б подивися, який у твоїх синів одяг! Безхатченки маленькі. 

– Мамо, що ти починаєш? Ну Марина не заслужила на такий подарунок?

– Крім жінки, у тебе є ще діти.

– Ну вона постійно в декреті, в неї були важкі пологи. Хіба я повинен її так різко на роботу вже гнати? Хай відпочине. 

Видно, що Марина дуже добре обмила моєму синові мізки і хоче, аби він її закидав подарунками. 

Я б нічого не мала проти, хай ті гроші витрачає на вітер. Однак, треба ще про дітей думати! Ну синочкам 3 та 1,6  вони ще дуже маленькі! Їх на роботу не виженеш, не скажеш “хочете іграшку – то працюйте”. 

Я сама якось стараюся онукам купити теплі колготочки, шкарпетки, забираю до себе на вихідні, аби хоча б вони поїли смачно. Однак, у мене невеличка зарплата, відповідно, вже доводиться на своїх потребах економити, аби на онуків вистачило. 

Син постійно захищає жінку. Але куди він докотиться з нею? Почне кредит брати чи гроші зичити? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector