Невістка не виправдала моїх очікувань. Однак я бачила з якою любов’ю на неї дивиться мій син, тому промовчала і не стала псувати їм відносини.

Я сама виростила сильного, гарного сина. Мій Орест дуже вихований і розумний. 

Не буду брехати, що була б рада будь-якій обраниці мого сина. Такому красеню, як Орест, до пари була б жінка з багатої родини. Я мала на прикметі одну таку дівчину. Вона єдина донька моїх знайомих. Там статків би вистачило і на квартиру молодятам і машину б ще купили.

Та мій син завжди говорив, що йому це не цікаво. Він більше переймається за кар’єру. Тому, коли Орест проводив вихідні з друзями, я не одразу помітила, що він почав зустрічатись з Маргаритою.

Ця дівчина з села. Навчається на третьому курсі університету. Живе в гуртожитку, власного житла не має. 

Спочатку в них все почалось з дружби. а потім вони зрозуміли, що закохалися і почали зустрічатися.  Я думала, що це не серйозно в них. Ну позустрічаються парочку місяців і розійдуться. Однак через пів року стосунків син прийшов з новиною, що вони з Марго одружуються, адже не уявляють свого життя один без одного. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ну перед тим як грати весілля, я ж маю познайомитись з невісткою. Тому запросила їх в гості. 

Готуючись до їх приходу сподівалась, що дівчина виявиться донькою заможних людей.

Пошепки

Коли ми познайомились, я зрозуміла, що невістка зовсім не така як я її уявляла і навіть засмутилася. Але коли побачила з яким захопленням на неї дивіться мій син, взяла себе в руки.

Маргарита виявилась скромною дівчиною. Мені сподобались її манери. До кінця вечора я навіть відчула симпатію до цієї дівчини. 

Провівши Марго додому син одразу почав розпитувати в мене, як мені дівчина і чи не буду я перешкоджати їх шлюбу. Я сказала, що це його життя і вибір, тому втручатись не буду. Хоча в голові крутилася думка, що ця дівчина йому не пара.

Після весілля молодята переїхали до мене. Я маю велику трикімнатну квартиру, тому місця всім вистачить. Були певні хвилювання, що ми не зможемо ужитись з невісткою, однак вони помилкові. Маргоша встигала не тільки навчатись, а ще й готувати та підтримувати чистоту в квартирі. То ж після появи невістки моє життя змінилось на краще. 

Коли Маргарита завагітніла я так зраділа. Пообіцяла, що з усім допомагатиму, нехай не переймається. 

Як добре, що все вийшло саме так. Мій син щасливо одружений. У нас з невісткою прекрасні стосунки. А незабаром вони переїжджають у власне житло. І, попри те, що мені буде сумно без них. Я радію, що мій син нарешті щасливий.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector