Невістка одразу постаралася нас позбутися. Що вона тільки не вигадувала – я вже рідного сина тепер не впізнаю

За життя чула багато життєвих історій про дітей, батьків і, особливо про невісток. Але не думала, що подібне колись стосуватиметься і мене. У мене єдиний синочок і той змінився так, що годі зараз впізнати у ньому ту щедру і добру дитину, якою він був колись. Прикро, що й ми з чоловіком стали жертвами таких метаморфоз сина.

Загалом сім’я у нас звичайна. Я працювала учителькою, а чоловік – інженером. Обоє зараз уже на пенсії. Маємо єдиного сина. Дина була хороша, слухняна. Школу закінчив із золотою медаллю. Потім йому легко давалися точні науки, тож він пішов слідами батька. Вступив до інституту. Вивчився. Взявся за роботу. Я, як і кожна мама, хотіла, аби в сина мого все склалося якнайкраще. А хто не хоче кращої долі для своєї кровиночки? 

Зараз час від часу синочок їздить за кордон. Займає високу посаду. Усього досяг самотужки. Час від часу дає ще майстеркласи і проводить лекції у своєму інституті. Словом, мамина “радість”, татова “гордість”. І все це до 30 років. Уже в 26 у нього були 3 ключі: від квартири, машини, кабінету. Ми ним сильно пишаємося. Бо у фінансовому та професійному плані у нього все добре.

Жодних проблем, тільки радість одна від нього була. Дівчата різні в нього були: і «серйозні», і «не серйозні». Закохався сильно. Дівчина наче теж, але не дочекалася із закордонного відрядження. Горював сильно, але недовго. Зустрів нову панянку і знову по вуха закохався. І знову на ті ж граблі. Не судилося їм бути разом. Словом, з усім моєму синочкові щастило, крім справ в особистому житті.

Цього разу розлучення далося йому значно важче. Аж сивина на волоссі з’явилася. Відтоді постійно ходив і жалівся, що вік уже поважний, а він і досі самотній. Гадав, що це з ним щось не так. Але це дівчатка йому недобросовісні траплялися. Я старалася підтримувати його, розраджувати.

Пошепки

Потім прийшов до тями. Знову почалися активні зустрічі з дівчатами. І ось нарешті результат. Одна з них завагітніла, і він одразу забрав її до себе. Я тільки видихнула з полегшенням. Батько радів. Думали, налагодилося в нього з особистим життям. Але прогадали.  

Але трапилася нам ще та вертихвістка. Вона добряче постаралася позбутися нас. Нацькувала сина на нас. Дійшло навіть до скандалу з батьком. Я більше не впізнавала свого синочка. Він раптово перетворився з гарного хлопця на якогось чужого нам і зарозумілого чоловіка. В очах тепер тільки зневага та ненависть. Прикро дивитися.

Навіть онука ми нормально не бачили. Тільки два рази. Після народження і коли тому виповнилося 3 роки. У невістки повно заборон: туди сина не водить, сюди не пускає, тут нам не раді, а там нас не кличуть. Зате рідним невістки можна все. Вона там у них ледь не ночувала.І це за умови, що мій син їх усіх матеріально утримує. А рідним батькам навіть на хороший подарунок розщедритися не може.

Я переживаю за нього. Постійно плачу. Нервів уже не вистачає. Так раділа, коли син женився, а знала б, що все так обернеться, сама б нікуди його не пустила. І невістку цю гнала б з дому в шию.  Я досі не розумію, як вона так змінила мого синочка. Що вона взагалі з ним зробила? Дитину ніби підмінили. Не розумію, як нам далі жити.

Що трапилося із сином жінки?

Як гадаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector