Невістка передає продукти з Польщі. Ще й всі родичі її нахвалюють. Однак, я знаю, чим насправді займається Зоя на заробітках

Минулої неділі зустріла після служби родичку. І вона одразу почала говорити за мою невістку Зою:

– Як тобі пощастило. Дівчина роботяща, така хороша мама. От би всім таку невісточку золоту мати.

Я промовчала. Адже знала, що це брехня. Ніяка Зоя не гарна мама чи жінка. Просто поїхала в Польщу на заробітки, бо, бачте, зарплата чоловіка не влаштовувала. 

До війни мій син Роман працював у Німеччині на будові. Заробляв він чимало, Зоя сиділа вдома та за дітками доглядала. Однак, як на зло, 20 лютого син приїхав додому на відпустку. Ну а через 4 дні кордони закрили і ніхто його вже не міг випустити у Німеччину.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тому син вирішив тут якусь роботу знайти. Таксує, інколи ще у ресторанах на доставці працює. Звісно, отримує не так багато. Але ну хоча б не сидить без роботи, приносить гроші додому. 

А от Зойка звикла до розкішного життя. Коли мій син працював у Німеччині, то вона собі айфон новий купила, суші замовляла, ходила у салони краси. А тут вже все, лавочка закрилася. Перші місяці між ними були страшенні сварки за гроші, Зоя навіть погрожувала розлученням.

– От бачиш, сину, розбалував ти жінку. Їй тепер не вгодиш ніяк. Королева така, яку ще світ не видів! 

– Знаю, мамо. Але що робити? 

І після Великодня Зоя вирішила сама податися на заробітки:

– Ну раз ваш син ніц не може, доведеться мені братися за роботу.

– Ти так кажеш, наче Роман якийсь ледар. Він таксує, бере додаткові зміни ще на вихідні.

Пошепки

– А він що, не бачить, що дітям треба одяг та продукти? Чи вони Божим духом повинні жити?

У Щецині жила якась родичка Зої. Тому невістка за 3 дні зібрала речі та чкурнула на заробітки. А мені довелося няньчити онуків, бо ж Роман весь час на роботі. То хіба з молодшою онуцею Златкою важко, бо Петрик та Миколка вже самостійні хлопчики. 

Невістка вже дуже довго в Польщі. Але от грошей вона щось ніц не привозить. Хіба раз на місяць передасть сумку з продуктами. Ну і того року на зимові канікули повезла дітей у Буковель. Все, більше від неї користі нема. 

Ще й такі фотографії викладає в Фейсбуці. То вона поїхала кудись на екскурсію, то пішла в кафе чи клуб. Хоча сама ледь не плаче в слухавку, коли розповідає про роботу.

– Могла частіше телефонувала, бо діти скоро збудуть, як ти взагалі виглядаєш!

– Ой, знаєте, у мене стільки роботи. З ранку до ночі стою на тому заводі. А якби ваш син за голову взявся і почав гроші нормальні заробляти, то може б діти і маму бачили щодня вдома!

Зате всі родичі думають, що наша Зоя свята жінка. Ага, краще б раз прийшли і подивилися, що вона дітям відправляє. Якісь дешеві сосиски, пачку сиру, масло, горішки і 3 шоколадки. 

Я вже починаю підозрювати, що Зоя подалася закордон, аби знайти собі вигідного чоловіка. Бо стільки вже історій прочитала, як жінки-заробітчанки кидали сім’ї заради іноземців. 

Боюся, аби через ту проклятущу Польщу не зруйнувалася родина мого сина. Чого їй вдома не сиділося, поясніть? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector