Невістка примушує мого сина готувати й прибирати, бо він менше заробляє. Яке ж це приниження для чоловіка

Сім’я у нас проста, але працьовита. Чоловік усе життя на заводі працював, я була прибиральницею у школі. І ніколи цього не соромилась. У нас невеличкий будиночок на околиці міста, ділянка землі – садок і город. Цього всього цілком вистачало на життя. 

Нашого сина Сашка ми виховували чесною і порядною людиною. Він не надто добре навчався, та я вважаю, що це не найголовніше. Ми з чоловіком також не закінчували університети, та нічого страшного.

Тож Сашко після дев’ятого класу пішов в технікум, вивчився на зварювальника. Згодом влаштувався на роботу на виробництво. Платили не багато, та це стабільний заробіток. Взагалі він дуже хороший хлопець, спокійний, добрий. Як на мене, то будь-яка дівчина має радіти, маючи такого кавалера.

У 23 роки наш син вирішив одружитися. Олена мені відразу не сподобалась. Така міська фіфа. Вона закінчувала навчання і вже працювала. Батьки допомогли їй придбати квартиру. Ці люди усім показували, що ми їм не рівня. Не буду приховувати, я вмовляла сина – знайти іншу.

 – Ти ніколи не будеш щасливий з Оленою. Вона зверхня.

 – Не лізь, у нас все добре.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вони все ж одружились. Син переїхав до невістки. Минув рік і Олена народила. Першим ударом для мене стало те, що в декрет пішов саме Сашко, невістка всього три місяці була вдома. 

Пошепки

Хіба ж не соромно чоловікові з дитиною сидіти?

 – Як ти так можеш? Жінка має сидіти з дитиною, це не чоловіка справа!

 – Ми так вирішили. В Олени гарна робота, шкода втрачати її. Крім того, вона значно більше заробляє.

Через три роки онуку віддали в садок. Сашко повернувся на роботу. Та він однаково продовжував готувати та прибирати вдома. Олена приходила і лягала відпочивати, або гралась із донькою.

 – Сину, тобі не принизливо? Ти виконуєш роль дружини. Готуєш після роботи. Так не має бути. 

 – Олена багато працює. Якби не її гроші – ми б не впорались. А так скоро автівку придбаємо.

Вся ця ситуація дуже мене засмучує. Вважає, це не допустимо.

А як гадаєте ви? Має чоловік виконувати жіночу роботу?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector