Невістка та син зіпсувати життя моєму онукові. А все через те сміховинне ім’я. Не розуміють, яку біду накликали

Поясніть мені, будь ласка, люди добрі – що то за така дурна мода пішла в молоді? Нещодавно я стала бабусею, невістка народила первістка місяць тому. 

Однак, вся ця ейфорія щастя швидко минула, коли я дізналася ім’я онука. Спершу посміялася, бо думала, що невістка так жартує. Але таку дурну ідею підтримав навіть мій син. 

Знаєте, як вони дитину назвали? Євстахій. Я розумію, що зараз у моду повертаються старовинні імена. Але хлопчику личило Дем’ян, Марко чи Данило або ж Любомир. 

Та воно навіть смішно звучить – Іванюк Євстахій Олегович. Якийсь набір випадкових букв та звуків. І не могли взяти звичайне ім’я? Володя, Андрій чи Сергій. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Не раз повторювала невістці у пологовому, що таке ім’я тільки дитині життя спаскудить. Як над ним потім дітки знущатимуться у садку та школі, ображатимуть. А Ірина так на мене розізлилася, що взагалі заборонила приходити у пологовий на провідування. Тільки через декілька днів запросила, коли робили виписку. 

Пошепки

– Мамо, ну що ти носа пхаєш у наші справи? Ти сама мені ім’я дала, ніхто тобі на мізки не насідав. То, будь ласка, відчепися і ти від нас! 

– Олеже, ти геть чисто здурів. Що то за ім’я таке для хлопчика? Ну ви хоча б похрестіть його Євстахій-Андрій чи якось так.

– Ні, в дитини буде одне ім’я. Все, я так сказав і крапка. 

Мені навіть було соромно йти на хрестини до храму. До останнього деякі родичі не знали про ім’я. Навмисне навіть до фотографії не ставала, коли знімалися у храмі. Повірте, от навіть священник був шокований, коли почув це ім’я. 

Дуже важко змиритися з таким ім’ям для онука. Не хочу ні в гості приходити, ні няньчитися. Невістка ще на радощах замовила на низ коляски надпис “Євстахій”. І помічаю, як деякі перехожі чи сусіди хихотять, коли помічають ту проклятущу вивіску з іменем. 

Як мені ще переконати невістку та сина негайно змінити ім’я для дитинки? Ну вони не розуміють, що таким вчинком тільки зіпсують йому життя?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector