Невістка відмовилася від дитячих речей, які залишилися від моїх старших онуків Це капризи чи гидливість така? 

Я виховала трьох чудових дітей: двох доньок та сина. Вони вже зараз й самі дорослі, подарували мені п’ятьох онуків. Син працює за кордоном, забезпечує сім’ю, а от доньки залишилися в рідному містечку, біля мене. Своїми дітьми я дійсно пишаюся, син одружився буквально два роки тому, невістка ніби хороша, але трохи дивна.

Іноді її ставлення мене дуже розчаровує. Син приїжджає раз в пів року, тому дуже сумую за ним. Дитина у них народилася декілька місяців тому, з невісткою намагаюся підтримувати відносини спокійні, привітні, але спілкуюся в основному телефоном. Сватів за своє життя я бачила двічі – на сватанні та весіллі. 

Я сумую за онуком, і за сином, хотіла б бачитися з ним частіше. Хотіла б брати більше участі в їх житті, допомогти з малюком, мені це не в тягар, я на пенсії. Я своїм донькам завжди допомагала, коли діти були маленькі. Невістка же мені ввічливо відмовила, коли я пропонувала приїхати на перший час допомогти після пологового будинку. Ну і нехай, я не образилася, розумію, що молоді хочуть жити самі, та й друга бабуся неподалік, допоможе якщо що.

Але ось остання ситуація … Я завжди своїм дочкам говорила, щоб одяг та іграшки своїх дітей зберегли в хорошому стані, щоб передати потім своєму братові для його діток. Особисто я вважаю, що це правильно і нормально, тим більше серед рідних людей.

Я всі ці речі сама переглянула, перепрала, запакувала і передала невістці. Там одяг на всі сезони, приблизно до 3 років, ці речі носили тільки племінники. Можна сказати, що там був повний набір речей, який потрібен дитині – теплі зимові комбінезони, демісезонні курточки, шарфи-шапки, штанці, кофтинки, вся дрібнота – боді, повзунки, сорочечки, величезна кількість колгот і шкарпеток. Багато светрів, шапочки я в’язала власними руками. Весь одяг чистий, випраний, без плям і т.д. Я ретельно відібрала.

Але невістка не користується всім цим одягом, купує для дитини тільки нове. На жодній фотографії, ні коли спілкуємося по скайпу, не бачила на онукові тих речей, які я давала. Питала у сина, він жартує. Каже, нічого не бракує, більше не треба передавати. Напевно, це слова невістки з його уст.

Ось як розуміти це? Це капризи або гидливість така? Тим більше не сказати, що вони живуть дуже багато, зараз працює тільки син, невістка сидить в декреті, при цьому ще іпотека і витрати на життя. Невже не можна взяти і користуватися цим одягом, заощадити сімейні гроші? Дитина ж так швидко росте, навіщо витрачатися на нове, щоб покрасуватися перед подружками на дитячому майданчику?

У мене залишився дуже неприємний осад від цієї ситуації. Тут навіть не в речах справа, а в тому, що мій син працює по 12 годин кожен день, практично без відпочинку, щоб забезпечити свою сім’ю. А невістка, схоже, цього не цінує, раз так смітить грошима, які можна було і заощадити.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector