Невістка витурила мене з квартири. Але на моє місце прийшла інша “сусідка”, яка хвацько провчила ту нахабу!

Любі жіночки, я просто в шоці з сучасних невісток. От де наші сини беруть таких нахаб? То просто словами не передати, які паскудні дівчата! 

Я маю двокімнатну квартиру, перейшла мені у спадок ще від покійної матері. Жила тут тільки з сином, чоловік нас давно покинув. От я самотужки підіймала Сашка на ноги, вкладала у нього все найкраще, вчила, виховувала, молилася, аби Бог послав йому гарну долю.

У 22 мій Сашко одружився та привів дівчину до нашої квартири, у невістки. Однак, та Жанна виявилася з таким паскудним характером, що слів слушних нема. То вона рахує продукти, які я їм. То дорікає, що я у своїй власній квартирі зранку не маю права волосся посушити чи кави випити. Вже дійшло діло до ручки, коли вона принципово купила собі другий холодильник у кімнату та зберігала продукти. Це просто цирк, чесно. Навіть колежанки казали, що та Жанна сіла на голову:

– Ну ти якось провчи ту дівку! Дивися, аби вона тебе з квартири не витурила!

І мої сусідки наче у воду дивилися – через декілька днів Жанна почала говорити про те, що молодій родині треба жити окремо. 

– Ну ми ж дорослі люди, все прекрасно розуміємо. Скажи, Сашко? 

– Угу.

– Просто ну як вам пояснити. Ну народять онуки і куди ми дінемося? А ви ж можете собі на дачу переїхати чи… чи в село?

– То зараз ти мене та нахабно з квартири власної виганяєш?

– Не виганяю, а просто хочу про це поговорити. Ну поки ще такої великої проблеми нема! 

Пошепки

Тоді я зрозуміла, що нахабство невістки мені не має. Тому вирішила провчити її. Аби знала, що в чужій квартирі вона не має права командувати.

Написала у Фейсбуці, що здаю свою кімнату в оренду за 3 тисячі гривень. Зробила фотографії, написала, що є приємні сусіди. І на моє оголошення відгукнулася одна дівчина Мирослава. Їй все підходило – район, квадратура, ремонт. Дала мені завдаток за перший та останній місяць, переїхала. 

І от через місяць моя невісточка аж вовком вила в тій квартирі. Сусідка Мирося виявилася такою сталевою леді. Сварилася з нею за брудну плитку, ванну, туалет. Мирослава раз навіть викинула з каструлі суп Жанни, а сміття підмітала під її двері. 

– Ану прожени цю нахабу геть!

– Не можу, вона ж мамину половину квартир орендує.

– Господи, я тут не витримую!

Щодня Мирося навіть не давала Жанні спокійно видихнути. І зараз молодята шукають нову квартиру, хочуть до свахи переїхати. Але там ще живе літня бабуся, сестра з дітками та 2 коти. Весела “рукавчика” буде в них.

Ось так я помстилася нахабній невістці. Тому, любі жіночки, намотуйте собі на вус таку ідею. Поки я живу на дачі, маю пенсію та ті 3 тисячі з оренди. І сподіваюся, що рано чи пізно Миросі вдасть витурити Жанну геть. 

Свекруха вчинила правильно? На Вашу думку, невістка засвоїла такий урок? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector