Невістка з криком випхала мене з хати, лишень тому, що я добру справу зробила. Раніше молоді собі такого не дозволяли

Місяць тому моя невістка Каріна народила синочка. Для нашої сім’ї це надзвичайно щаслива подія, адже мій Сергій довго не міг знайти свою половинку. Я вже надію втратила. Хоча він гарний чоловік, власне житло має, роботу хорошу.

Рік вони жили разом до шлюбу. Я цього не схвалювала, але що поробиш, такі зараз часи. Та й подумала, що так син матиме змогу переконатись, чи гарна Каріна господиня. Він запевняв, що все чудово і я вирішила не втручатись.

Після народження онука я приїхала до молодих на родини та побачила жахливу картину. У квартирі був такий безлад, словами не передати. І це разом з тим, що коли є немовля – має бути ідеальна стерильність.

 – Сергійко, чого у вас такий безлад? Це ж небезпечно!

 – Розумієш, Каріні важко, вона нічого не встигає, а я на роботі увесь час. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тоді я подумала, що можливо справді їм важко. Не варто засуджувати. І вирішила, коли буде нагода – прийти й поприбирати гарненько. І ось якось молоді поїхали з малюком на обстеження до сімейно лікаря. А я прийшла, аби зробити їм сюрприз. За дві години всю хату перевернула. Вимила все до блиску, чимало сміття винесла. Ще й млинців встигла насмажити. 

Пошепки

Коли молоді увійшли невістка з порогу почала кричати.

 – Чому ви прийшли без попередження?

 – Хотіла тобі допомогти, поприбирала.

 – А я просила? Як я тепер знатиму, що і де лежить? Нащо ви це зробили? Я розумію, ви хочете мене принизити, вказати на те, що я погана господиня.

Вона випхала мене з квартири та наказала більше не приходити. Найгірше, що син стояв, як вкопаний не заступився за мене. Це мене страшенно образили. Ця невдячна дівка – чужа людина, але Сергій – рідний.

Скажіть, хіба я так погано вчинила? Як далі з сином спілкуватися?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector