Невістку попереджала і не раз, щоб готувала сину нормальну їжу, просила дотримуватися дієти. Вона посміхається, киває, але нічого не робить

Моєму сину 26 років, декілька місяців тому ми відсвяткували його весілля. Невістка – дівчина дуже красива, живе молода пара в квартирі, що подарували їй батьки. Хочу зразу наголосити на тому, що я не з тих свекрух, які придираються до своїх невісток. Вона мені сподобалася одразу – благополучна сім’я, сама навчається в медичному університеті, здавалося – ідеал. Правда, не буває все так добре, і я ще раз в цьому переконалася. 

Але мені не подобається, що вона не дбає про сина. У нього хронічний гастрит, бувають сильні сезонні загострення, необхідно ретельно стежити за харчуванням. Причому хвороба спадкова, у його батька виразка шлунка. Скільки ми з цим намучилися, не передати.

Раніше, коли син жив удома, я постійно стежила, щоб він добре харчувався. Невістку попереджала і не раз, щоб готувала йому нормальну їжу, просила дотримуватися дієти. Вона посміхається, киває, але нічого не робить.

Пошепки

Я намагаюся сильно до них не нав’язуватися, але пару разів у тиждень у них буваю. Приходжу, бачу, коробки порожні від піци стоять. Вони кажуть, замовляли вчора, друзі приходили. Інший раз приходжу, відкриваю холодильник, а там ковбаса, консервована квасоля, кетчуп і все. Ні фруктів, ні йогуртів, ні яєць, нічого. Сама приносила їм кролятину, просила, щоб зварила суп. Так цей кролик досі в морозилці у них лежить.

Я розумію, що вона ще молода, може багато ще не розуміє, але я в її віці вже про двох маленьких дітей дбала. А у неї ще вітер в голові. Я кажу їй: “якщо ти не встигаєш, зайнята по навчанню, давай я приготую, принесу”, але отримую категоричну відмову.

А син мовчить, хоча ще восени в лікарні лежав із загостренням. Не знаю, що робити в такій ситуації. І відносини псувати не хочеться, і допомоги не приймають. Думаю, може поговорити з її матір’ю, щоб вона вплинула. Які ще є варіанти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector