Невістці тільки 19 і вона нічогісінько не робить вдома. А син їздить до мене вечеряти! То просто цирк на дроті

Місяць тому мій син Олексій одружився. Якщо чесно, я була проти весілля. Адже моїй невісточці тільки 19 стукнуло пару місяців тому. Вона ще молода, “зелена”, не навчена нормально господарство вести. Тим паче, що Олексієві вже 26 і я гадала, що він знайде собі жінку приблизно свого віку. 

Софія до того жила з батьками. Ну її так розпестили, що дівчина не знала, як працює пральна машинка і як її вмикати. Після весілля вона переїхала на квартиру до Олексія. Господиня з неї просто паршива, інакше не скажу. Вибачте, але її така поведінка переходить всі межі. 

Спершу син мені про це не говорив. Але часто заїжджав після роботи у гості. Ще й просив їжу поскладати в судочки, аби він мав на завтра що перекусити:

– Мамо, ти просто так смачно готуєш. Я дуже скучив за твоїми голубцями, фаршированими перцями, сирниками.

– А твоя Софія не готує?

– Вона так смачно не вміє.

Але потім я все-таки вибила з сина правду. Софія не те, що не вміє – вона не хоче, панове! Постійно сидить на парах в університеті, потім йде в салон працювати, підробляє майстром з нарощення вій. Ну і приходить додому пізно. Звісно, у такої “господиньки” холодильник пустий, що там аж миша не хоче повіситися. 

– Ти з нею говорив? Хай вона хоча б на заочне переведеться!

– Софія не хоче стипендію втрачати. Ну і їй подобається працювати в салоні краси. 

Пошепки

– А вдома прибирати не подобається? Вона вже жінка, повинна бути гарною господинею.

– Казав, ми через це постійно сваримося. Дорікає, щоб я собі купував якісь пельмені чи вареники. 

Єдине, що може моя “господинька” приготувати на швидку руку – це омлет з сосисками або запарити гречку. Ну але хіба це нормальна їжа? Треба якісь супи готувати, вареники домашні ліпити, голубчики, салатики, відбивні чи котлети. То не так складно. 

Вчора син взагалі ошелешив мене новиною:

– Мамо, давай я буду купувати тобі продукти, платити гроші, а ти все готуватимеш? Ну бо від Софії неможливо нічого добитися.

Я взагалі шокована такою поведінкою невістки. Знати, що в тебе порожній холодильник і аби ще свекруха щось готувала за гроші? Та мене всі сусіди засміють, коли про цей цирк дізнаються. 

Хтось скаже “а чого твій син не може собі сам приготувати”, що він геть лінивий став. Але ви спробуйте самі з 8 ранку по 6 вечора працювати на роботі, як коняка, а потім ще їсти робити і прибирати? То вже легше буде, якщо вони розлучаться. Бо він собі взяв не жінку, а якусь ледацюгу. 

Жінка повинна годувати свого чоловіка завжди? Чи з цим краще впорається свекруха? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector