Невимовний біль. Подивіться, цьому Герою було всього 20. Він пішов захищати Україну, як і його батько

Найважче, коли гинуть зовсім молоді. Ті, хто лишень вчора були дітьми й горнулися до матері. А тепер їхнім ненькам  доводиться проводжати своїх хлопчиків в останню путь. Знаючи, що вони могли б стати успішними чоловіками, виховувати власних дітей і втілювати мрії.

Вже не здійснить свої чисельні плани в життя молодий Герой з Тернопільщини Микита Бєляков. Він загинув у важкому бою всього у 20 років. 

Микита народився в с. Мирове Шумського району. Був мужнім, любив свою країну. Саме через патріотичні переконання вирішив підписати контракт. Врешті, щоб захищати незалежність своєї Батьківщини, вступив до складу бригади “Азов”. Батько хлопця також військовий ЗСУ.

“Біль розриває серце… Трагічна звістка надійшла у Шумську громаду… Ненависний ворог обірвав життя нашого земляка, мужнього оборонця України – Микити Бєлякова, 2003 року народження, жителя села Мирове. Молодий, красивий, двадцятирічний юнак, у якого, здавалось, ще все попереду – життя, кохання, сім’я…повертається додому на щиті”, – написав міський голова Шумської територіальної громади Вадим Боярський. 

Пошепки

Микита мав великі плани на майбутнє, та підступні вороги відібрали його життя. Наразі невідомо, коли воїн повернеться додому на щиті.

Світла пам’ять Герою! Співчуття родині та близьким!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector