Невже траrедiя в Чернігові не навчuла? У Кuєві nерекрuють Хрещатuк на 8 днів. Там буде вuставка російської технікu.

У зв’язку з підготовкою та проведенням заходів у центрі Києва на тиждень перекриють автомобільний рух вулицею Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежности до вулиці Богдана Хмельницького.

Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Так, обмеження діятимуть із 23:00 20 серпня до 23:30 28 серпня.

«Враховуйте цю інформацію при пересуванні центром столиці», — наголосив Попко.

Раніше в КМДА повідомили, що столиця цьогоріч не буде влаштовувати масових заходів на День Незалежности України. На державному рівні планують провести виставку зразків пошкодженої російської техніки на Хрещатику, як це було торік.

Що ще відомо?

У Департаменті муніципальної безпеки КМДА раніше повідомляли, що на День Незалежности України, 24 серпня, Київська служба порятунку та Муніципальна охорона Києва будуть «у повній бойовій готовності».

Пошепки

У Київраді рекомендують не планувати на 24 серпня заходи з великою кількістю людей, а натомість проводити їх у «лаконічному форматі». За потреби — обмежитися онлайн-заходами.

Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький попередив, що на День Незалежности України російські окупаційні війська можуть «скоїти черговий акт ракетного тероризму».

Як було торік?

Протягом торішнього Дня Незалежности, 24 серпня 2022 року, російські війська обстріляли 58 українських населених пунктів. У той день в Україні оголошували рекордні 189 тривог в областях та Києві.

Через обстріли було багато загиблих та поранених. Наймасштабнішим був удар по залізничній станції Чаплине у Дніпропетровській області, де загинули 25 людей, зокрема двоє дітей. У Хмельницькій області росіяни обстріляли критичну інфраструктуру Шепетівського району, а в Миргороді Полтавської області — військовий аеродром.

Крім того, упродовж дня в Україні фіксували хвилю фейкових мінувань. Надходили повідомлення про псевдомінування залізничних вокзалів у Вінниці, Рівному та Хмельницькому. Також анонімно повідомляли про «мінування» об’єктів у Львові, Мукачеві та Дніпрі. Через це довелося евакуювати тисячі людей.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector