– Невже ти відсторонишся від рідного батька, через те, що я не платив аліменти? – питає він в мене.

10 років назад я розлучився зі своєю дружиною. Моїй доньці Катюші тоді було тільки 14 і вона залишилась з мамою. 

Після розлучення колишня вирішила почати все наново. Вона переїхала разом з донькою до батьків. Я не надсилав аліменти. Хіба що двічі на місяць надсилав по 500 гривень. Я вважав, що у Каті є не тільки тато, а й мама, то ж хай утримує її. 

Однак, колишня дружина була проти мого спілкування з донькою. Ніколи не відпускала на свята до мене. Через друзів дізнавався про закінчення школи, свята доньки. До того ж вони часто зізнавались мені, що вона мене поливає брудом. Шкода, що донька піддається на ці провокації і з кожним разом все менше зі мною спілкується. 

Я дуже хотів побачитись з донькою. Коли я надсилав подарунки на їх адресу, вони через пару днів повертались назад. Днями я знайшов Катю в фейсбуці. Вирішив їй написати. Однак у відповідь отримав “Я не хочу з тобою спілкуватись, зраднику! Ненавиджу тебе!”.  На додачу ще й заблокувала мене. 

Як потім з’ясувалось, пару років назад Каті робили операцію. Мені про неї ніхто не сказав. Я б звичайно приїхав, був би поруч. Я одразу припинив на неї сердитись. Я ж не знав.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

З жінками мені не щастить. Та і мені не дуже не хотілось заводити нові стосунки. Друзі мене намагались засватати. Однак все марно. 

Нещодавно дізнався, що у доньки народився син. Тоді я вирішив сам поїхати до Каті в гості. Накупив подарунків. У родичів випросив адресу і поїхав. 

Пошепки

Коли донька відчинила двері, то вмить припинила посміхатись 

– Що ти тут робиш?

– Приїхав побачити тебе і онука.

– Чого ж згадав про мене тільки зараз? Де ти був всі ці 10 років, що ми не бачились?

– Не мав змоги приїхати.

– Не мав чи не хотів? Ти кидав мамі всього 500 гривень. Вона днями і ночами працювала, щоб мене прогодувати. 

Катя навіть онука не показала. Разом з зятем виштовхали мене і заборонили навіть наближатись. Ще й поліцією погрожували. Чому не казали, що гроші потрібні? Я б висилав може гривень 600 тоді. Та і колишня нормально заробляла, взагалі-то.

Минуло вже стільки років, а донька все ще ображається незрозуміло на що. Хіба Катя не бачить, що винен не я, а колишня дружина? Як добитись пробачення від доньки? Я хочу бачити онука, як повноцінний дідусь, а не в соцмережах на фото.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector