Незаміжня і без дітей в 35 років: чому чоловіків лякають такі жінки?

Так багато жінок, які ще не знайшли своє щастя.

Сьогодні історія про одну із них. Світлані так і не щастить з чоловіками. За всі 35 років всього лиш декілька недовгих відносин, і то в яких її кидали.

Останній партнер теж залишив нещодавно зі словами, що вона “мила”, але не його типаж.

Що ж не так з цією жінкою?

Світлана – вчителька, яка більшість свого життя прожила з мамою та бабусею. Ці жінки все життя щось від неї вимагали: вчитися на відмінно, кімнату тримати в порядку, ніяких хлопців і тд. Так і пройшли студентські роки.

Після навчання Світлана пішла на роботу, де її оточували самі жінки. Ви ж знаєте шкільний колектив: з неодружених чоловіків лише фізрук. Так життя не давало їй шансів знайти своє кохання.

Було у неї два хлопці, які просто зникали з її життя. Через недовгий час чоловіки пропадали без пояснення причин.

З останнім подруга познайомилася на сайті знайомств. Перше побачення пройшло вдало, на її думку. Але ще після декількох зустрічей, чоловік сказав їй, що вона мила, але не його типаж.

Світлана ще довго плакала, адже покладала такі надії на цього чоловіка. Вона намагалася вияснити причину, що з нею не так. На що він відповів, що в неї немає іскорки, не зачепила його.

Саму ж Світлану природа не обділила вродою, досить приємна та доглянута дівчина. Я досі вважаю, що чоловіки з нею поводяться не справедливо. Вихована, вміє готувати – що ще треба?

Я запропонувала її кандидатуру своєму другу Сергію, який розлучився декілька років назад. Однак, від нього я теж почула категоричну відмову. Він мені сказав, що вона просто “мила” й те, що вона жодного разу не була одружена до 35 років, свідчить про її таракани в голові.

Тоді мене осяяло – чоловікам бути просто «милою та охайною» недостатньо.

Тоді я запитала у подруги чи подобається вона сама собі. Чи любить наносити макіяж й купляти нові речі. Чи отримує задоволення від того, що на неї звертають увагу?

Як виявилося, ні…

Тоді я порадила Світлані не зациклюватися на чоловіках і заміжжі. Потрібно розпочати жити для себе, зробити себе найщасливішою жінкою у світі. Тоді, я впевнена, вона приверне увагу не одного чоловіка.

А Ви як думаєте, це спрацює?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector