Незвичайні факти про Знак Зодіаку Овен: ви просто найкращі

Овен (по лат. Aries) — це перший знак зодіакального циклу. Період Овна починається 21 березня і триває до 20 квітня.

Овен — природжений лідер, і з цим нічого не поробиш. Вже при першому знайомстві з Овном ви відчуєте головну особливість цього знака Зодіаку — величезну впевненість в собі і в своїй правоті. Навіть коли Овен мовчить, в кожному його жесті читається внутрішня твердість і непохитність. А вже якщо він заговорить … Повірте, сперечатися з Овном — справа не дуже перспективна.

10 основних фактів про Овна:

Факт перший: цей Знак дуже нетерпеливий, тому рідко дають договорити співрозмовнику. Часто перебивають, що може дратувати інших. 

Факт другий: Овен ніколи не провокує конфлікт, але завжди скаже те, що думає. Може чинити опір, коли нападник робить перший крок.

Факт третій: майже усі люди цього знаку вміють влучно висловлювати свої емоції лайкою. 

Факт четвертий: може скластися враження, що Овни жорстокі та байдужі люди, але вони насправді є дуже турботливими друзями, матерями та батьками.

Факт п’ятий: цей знак найбільше не витримує зубного болю, особливо, коли не можуть з цим нічого вдіяти. 

Факт шостий: вони обожнюють робити приємне людям, але при цьому не чекають відповідних дій. Їм подобається спостерігати, як людина радіє їх подарункам, їх компанії, їх посмішкам і турботі

Факт сьомий: Овни не люблять програвати. Лідерство у них закладено на генетичному рівні. У них завжди існує сотні відмовок на випадок програшу. 

Факт восьмий: ці знаки найдовше можуть обходитися без партнера. Їм найкраще будувати серйозні відносини тоді, коли вони до цього будуть морально готові.  

Факт дев’ятий: Овни завжди шукають пригоди, тому не дивно що з ними завжди відбуваються дивні речі. Астрологія не може пояснити цього феномену, так що це дійсно цікавий факт.

Факт десятий: Це дуже добрі люди, які нікому не бажають зла. 

Ви згідні з цим описом?

U2
Загрузка ...