Ні, це не зім’ятою ковдру. Це маленький симпатичний песик

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з шарпеєм Харві, який полонив користувачів Мережі своїми неймовірними фото. Це не просто собака, а справжня квінтесенція довгих старань селекціонерів, які намагалися зробити цю породу унікальною. Тереза Аргуімбау – господиня цього собаки, вона просто в захваті від цієї великої кількості складочок. 

Просто гляньте на цю світлину – тут складно знайти собаку, здається, що це ковдра! 

Якщо говорити про предків шарпея, то раніше це були бійцівські та мисливські собаки. Однак Харві – собака з дуже ніжним та ласкавим характером, а ще – його так і хочеться торкатися, адже шкіра практично без шерсті та дуже м’яка. 

Тут на фото йому всього лиш 6 місяців.

Хоча такі складочки роблять собаку дуже милою, за ними ще потрібен ретельний догляд. Якщо між складками потрапить вода, то її одразу потрібно витерти, адже сама рідина не просохне. Також шкіру в цих місцях потрібно зволожувати кожні два дні, адже вона дуже вразлива. Саме санітарні процедури – найбільш клопітна частина, але Тереза ​​обожнює доглядати за своїм улюбленцем.

Важко порахувати усі складки.

Харві ще й страждає через поганий зір, оскільки шкіра постійно навчає на очі, через що собака бачить не все. Таку проблему може вирішити лише хірург. 

А це брати Харві – Дон і Луї.

Ось таке цуценя, яке просто обожнює гуляти на пляжі.

Вам подобається ця порода?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector