Ніхто не може завдати шкоди іншому, не заплативши за це сам. Так працює карма!

Думки матеріальні.

Будь-які думки втілюються, рано чи пізно, наше мислення подає у світ певні вібрації, які потім або покращують наше життя, або взагалі його руйнують. Все, на що ми не звертаємо увагу, мають певний вплив: думки, слова, бажання, вчинки, почуття повертаються до нас.

Закони Всесвіту не варто ігнорувати, адже вони діють у нашому житті щодня. Не варто заподіювати шкоди іншим людям, адже бумеранг існує, і вдарити у відповідь він може значно гірше. 

Ось чому ніхто не може завдати шкоди іншому, не заплативши за це певну ціну.

Думка.

Якщо ви думаєте щось погане про іншого, то краще помоліться за свою душу. Адже в цей момент варто думати за себе, будь-які негативні думки мають негативний вплив і на наше здоров’я, тому не вбивайте себе. Люди стануть набагато щасливіші, коли це зрозуміють. 

Наше мислення володіє найпотужнішою творчою силою в нашій душі.

Наше життя залежить від нашого способу мислення, тому зміни прийдуть тоді, коли почнемо щось міняти зсередини.

Відносини.

Найчастіше проблеми в парі з’являються тоді, коли один з партнерів намагається домінувати над іншим та повністю контролювати ситуацію. Ніколи не треба прагнути до контролю над іншою людиною, адже тоді ви просто забираєте в людини життєву енергію й перетворюєтеся на енергетичного вампіра.

Охолодження стосунків стає тоді, коли з’являється внутрішня агресія, тому дуже легко від кохання перейти до ненависті, якщо не давати партнеру стосунки. 

Слово.

Слова також шкодять, особливо, якщо вони ще забарвленні злим та категоричним тоном. Саме словом найлегше завдати болю іншій людині. Сварки, агресія, біль руйнує нас зсередини, тому уникайте жорстоких сварок і майте терпіння, щоб не зруйнувати те, що ви будували роками. 

Тільки любов’ю можна викорінити джерело зла.

Все це зло, агресію, розчарування можна викорінити лише любов’ю. Намагайтеся обмежити себе від образ на інших людей, не зліться на того, хто вас образив, не ненавидьте його і не турбуйтеся.

Потрібно навчитися прощати, щоб очистити душу, інакше це буде відбуватися через різні хвороби та зло. Навчіться прощати іншим, адже так ви можете зцілити себе від страшної хвороби. 

Проблеми.

Не акцентуйте свою увагу на нещастях, адже так буде ще важче позбутися від нього. Щоб зменшити негативний вплив проблем на наше життя, слід видалити думки про них. Потрібно відсунутися від них та не згадувати, не розповідати іншим.

Якщо вас турбує смуток, то не слід це розповсюджувати на все своє оточення. Не поширюйте негативну енергетику вдома, краще вийдіть і прогуляйтеся.

Якщо ваш простір перенасититься жалем, стражданнями і страхами, ви будете сваритися на порожньому місці. Це наслідки енергетичного забруднення будинку.

Краще плакати, ніж ненавидіти. Якщо вам не вдасться перемогти, агресія неминуче накопичується.

Те ж саме стосується вашої сфери зайнятості, робота повинна розвивати вас, окриляти, давати нові цілі в житті. Якщо ви ненавидите свою роботу, то рано чи пізно це зруйнує вас самих.

Що ви думаєте з цього приводу?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: