– Ніхто у нас в країні не буде називати його! А невістка тепер проти, щоб я з онуком бачилася, – скаржиться сусідка

Нещодавно моя сусідка стала бабусею і з цього приводу виникли сварки з невісткою. І вся справа полягала в імені дитини. Назвали хлопчика Олексієм, але проблема в тому, що його мамі не подобається повне та стандартне ім’я, тому вона вирішила називати його Алексом. Однак Валентина Петрівна проти цього.

Вони ж дали йому ім’я Олексій? – обурюється сусідка. – Самі його вибрали. Як його будуть називати всі друзі, колеги, знайомі?

– Думаю, що швидше за все Альошею або просто Олексієм.

– Правильно! – урочисто вигукує Валентина Петрівна. – Я їм теж саме кажу! Мені це ім’я теж не особливо подобається, але вони самі так вирішили. А тепер невістку починає трусити, коли вона чує Льоша або Олексій. Адже у них він Алекс! Хіба це нормальне ім’я для людини? Це в мільйон разів гірше! Ну або вона не проти, щоб називали дитину повним ім’ям. Так може з пелюшок на ви і по батькові, Олексій Максимович? Як ви добре поїли, Олексій Максимович! Якийсь божевільний будинок!

Зараз онукові сусідки дев’ять місяців і три він прожив зовсім без імені. Все сімейство не могло ніяк знайти варіант, який сподобався б усім.

– Педіатр наш уже почав лаятися, що у дитини так довго не імені! – розповідає Валентина Петрівна. – Каже, якщо ви не можете вирішити, то ми з медсестрою самі дамо йому ім’я!

У підсумку тато хлопчика розлютився і пішов записав його Олексієм. Всі ніби були задоволені, крім мами дитини. Тому що скорочення у вигляді Льоша або Альоша їй абсолютно не подобається. Тому чоловік запропонував називати малюка Алексом, як заведено закордоном.

І на цьому начебто все закінчилося.

Пошепки

Але бабуся хлопчика, категорично відмовляється називати внука Алексом і звертається до нього тільки Льоша, Олексій І називає вона його так навіть коли це не потрібно.

Невістці це не подобається, але Валентина Петрівна наполягає на своєму.

– Ніхто у нас в країні не буде називати його Алексом! І повним ім’ям теж! Так що нехай дитина звикає! Йому все одно в садок і школу тут йти!

– Все це нісенітниця! Як ми скажемо, так і будуть називати його оточують! – зло відповідає невістка.

– Ну може хтось і буде його при тобі називати його Алексом, але між собою всі його кликатимуть Олексій. Так що не сподівайся! – парирує свекруха.

Начебто така дурниця не варта особливої ​​уваги, але лайка в сім’ї не припиняється.

– Я мама, тому можу вирішувати до якого імені звикати сину! – твердить невістка.

– А я бабуся, тому можу називати внука, як хочеться мені! – весь час повторює Валентина Петрівна. – Ви самі його так назвали.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector