Ніколи не кажіть жінкам, що їм пощастило знайти собі хорошого чоловіка

Кожна жінка, яка має досвід сімейних стосунків, скаже вам, що річ взагалі не у везінні.

Дуже часто можна почути дивні фрази в сторону жінки, схожі на «ох, як тобі пощастило», коли чоловік відводить дітей в школу, або забирає її з роботи. Такі люди бачать нормальні стосунки й починають їх ідеалізувати, адже заздрість бере верх. 

І це не лише подруги, а й матері, які постійно будуть стверджувати про те, що донька отримала неймовірний подарунок долі — хорошого чоловіка, якому не важко ввечері посидіти з малюком, коли жінка йде в салон, або ж має вирішити свої справи. Складається таке враження, що більшість жінок з самого початку приречені на життя з чоловіком, який перетворить їх життя на страждання, і лише одиницям пощастить створити міцну сім’ю. 

Ніби то жінка зобов’язана робити для чоловіка все в шлюбі, бо це її прямий обовязок, а коли чоловік щось робить для своєї коханої жінки — це вже ніщо інше, як «везіння». 

В такому випадку чоловікові також пощастило, що у нього хороша жінка, яка піклується про свою сім’ю, виховує дітей, готує їсти. 

Нам варто зрозуміти, що піклування чоловіка про свою дружину — це не дар, а звичайні речі в НОРМАЛЬНИХ стосунках. І жінка не виграла лотерею, а підійшла до створення сім’ї з розумом, він не впав їй з неба, вона самостійно його обрала, працювала над цими відносинами і шлюбом.

Щоб бути щасливим в шлюбі, треба добре постаратися двом партнерам. Не потрібно шукати ідеального коханця, батька дітей, турботливого друга в одній особі й одразу. Чоловік в стосунках також буде рости і розвиватися, просто над цим треба працювати. Головне, щоб ви дійсно любили один одного і вміли слухати. 

Тому краще за все, напевно, буде сказати, що жінка повинна бути вдячною за те, що в її житті є такий чоловік, а не вважати, що їй пощастило.

Допомагати дружині — це не надприродні речі, виховання дітей — справа двох, а не лише матері. Не треба чоловіків хвалити надто часто за ті речі, які жінка виконує з дня в день.

Думайте логічно та раціонально і працюйте над стосунками.

Чи згодні Ви з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: