Ніколи не потрібно робити для чоловіка ці 6 речей

У нього зникне повага до вас… 

Ви можете кохати, але не потрібно постійно жертвувати собою заради партнера, це можна робити лише у виняткових ситуаціях! 

Сьогодні ми поговоримо про речі, які ні в якому разі не можна робити для чоловіка, оскільки у нього назавжди зміниться ставлення до вас. 

Ніколи не допомагайте йому фінансово

Не потрібно розв’язувати проблеми замість чоловіка, особливо якщо це фінансові. Навіть якщо там дірка замість гаманця через проблеми з роботою – не давайте йому коштів, адже завжди можна знайти іншу роботу. Якщо чоловікові не байдуже на свою жінку, він піде хоча б вантажником працювати, але не буде переміщати вантаж фінансових проблем на кохану. Якщо ж ви постійно будете давати чоловікові великі суми, то він звикне до цього і зрозуміє, що можна і не напружуватися. А от у вашому житті проблем буде значно більше.

Ніколи не даруйте дорогі подарунки

 Жінка повинна завойовувати чоловіка не грошима, а власною привабливістю, якщо ж ви будете постійно дарувати йому дороговартісні речі, то, швидше за все, налякаєте, або ж пригрієте біля себе альфонса. Справжній чоловік не буде приймати дорогих подарунків, особливо якщо йому ці речі не по кишені.

Навіть не думайте його жаліти

Пошепки

Чоловіків не потрібно шкодувати, жінка повинна стимулювати стать до нових звершень. Звичайно, кожній людині потрібна підтримка, й сильна стать не виключення, однак ні в якому разі не можна жаліти його та намотувати соплі на кулак. Чоловік не повинен нити та стогнати, а йти і щось робити. Наша проблема в тому, що нам вічно ввижається, ніби скарги – це ознака глибоких відносин,  але інколи таким чином чоловік хоче лише розчулити. 

Ніколи не кидайте йому фразу «а я тобі казала»

Це надзвичайно провокаційна фраза, яка лише псує стосунки між закоханими. Не варто її вживати навіть якщо ви дійсно мали рацію. Так ви принижуєте чоловіка й прямим текстом вказуєте йому на те, що ви розумніші. Не ображайте коханих заради власного его, адже зазвичай чоловіки надзвичайно чутливі до такого.

Не відмовляйтеся від особистого життя і кар’єри

Ні в якому разі не розчиняйтеся  в чоловікові і не змінюйте свій спосіб життя. Продовжуйте будувати власну кар’єру, не відмовляйтеся від посиденьок з подругами та власних захоплень. Він покохав вас саме такою, так що не варто перетворюватися в домогосподарку, адже робите гірше лише собі.Якщо ви вийшли заміж, це зовсім не означає, що треба закинути друзів, роботу та інші приємні для вас речі. Навчіться гармонійно поєднувати все, щоб бути щасливою. 

… і не думайте заради нього міняти зовнішність

Чоловік, який вас кохає, не буде змушувати вас відчувати, що вам потрібно йти на компроміс з собою, навіть якщо ви захочете змінитися, то це буде лише ваше бажання, а не нав’язування чужої думки.Якщо ваш обранець вважає за краще худорлявих дівчат «унісекс», то це його проблеми, нехай продовжує собі шукати власні ідеали, але не псує вам життя. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector