Ніколи б не подумав, що переїзд сестри в Естонію покаже наскільки по-різному батьки ставляться до нас з Танею

Ще з дитинства батьки більше виділяли Таню. Її балували, відпускали гуляти з друзями, не сварили. Мене ж ставили в куток на горох за будь-яку провинність. Невчасно пришов додому, отримав погану оцінку. 

На мої питання “Чому?” мені відповідали: “Ну ти ж хлопчик, а вона дівчинка, та ще й молодша за тебе”. Тому, не маючи щасливого дитинства я просто поїхав з дому. Після дев’ятого класу вступив в коледж на бюджет. Мені дали кімнату, платили стипендію. Також я почав шукати роботу. 

Зараз мені вже тридцять. В мене є дружина Катерина, син – Іванко та донька – Дарина. Я не повторюю помилок батьків, люблю своїх дітей однаково. Сестра теж вийшла заміж. Живе з чоловіком в Естонії. Під час шлюбу ще жодного разу не приїхала до батьків, хоча б просто на свята. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Сталось так, що батькам стало зовсім важко. Тому спочатку ми з Катею просто їздили до них на вихідні. А потім все ж вирішили переїхати до них остаточно. Я поставив новий паркан, зробили ремонт в будинку, провели інтернет і телебачення. Купили техніку на кухню, щоб мама більше відпочивала, а не готувала. 

За це ми не тримали від батьків ніякої вдячності. На додаток, вони могли дорікнути чому так дешево, хоча робили ми все не за їхні гроші. 

Але неочікувано вирішила приїхати Тетяна. Ми готувались до приїзду сестри так, наче вона президент, не менше. Мама весь день крутилась на кухні, тато зробив шашлик, дістав найкраще вино. 

Я здивувався, коли Таня приїхала без жодного подарунка. Однак за столом вона постійно розповідала, який її чоловік класний бізнесмен, як багато він заробляє. Хвалилась, що вона відпочивала і в Туреччині, і Франції, і Єгипті. Я був шокований, коли дізнався, що за ці роки вона не вислала не копійки батькам. Навіть татові операцію не оплатила.  

Пошепки

Всі дні, що сестра гостювала у батьків, до неї ставились як до порцелянової ляльки. Мама так за нею бігала, доглядала.Всім в селі хвалилась, яка Таня молодець. Живе з чоловіком-бізнесменом в Естонії, який він заможний. Сусіди захоплювались нею, посміхалися їй. 

Через декілька днів сестричка поїхала назад в Естонію. Тато дав їй грошей, мама завантажила гостинцями. А після від’їзду Тані батьки знов перетворились на немічних, за якими потрібно доглядати. 

Якось заходжу на кухню, а Катя плаче. Вона сильно засмутилась через поведінку батьків. 

– Чому вони нас так не люблять? Ми для них все робимо, а вони навіть дякую не скажуть. Зате носяться з Танею

– Кохана, але ж я не можу покинути батьків. 

– Я повернусь назад додому. Не хочу бути наймичкою.

Я розумію свою дружину. Але і батьків покинути не можу. Вони не впораються самі. Тетяна точно не доглядатиме за татом і мамою. 

І от як вчинити? Тут або все кинути й поїхати з дружиною, або залишитись з батьками.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector