Ніколи б не знав, що можна і за дитиною дивитися, і на роботу ходити, і на кухні встигати. Але моя жінка довела, що можна все!

Дуже часто бачу, як чоловіки жаліються на своїх жінок. Мовляв, прибирає не так, не те готує…А от я своїй дружині від усього серця вдячний! Ну от правда. Бо якби не вона, то я б ніколи і не взнав усе те, що знаю тепер.

Наприклад, у мене завжди порядок в аптечці. Я знаю, які ліки краще дати від кашлю, а які просто від хворого горла. Знаю, скільки дитині треба активованого вугілля і чим можна обробляти рану.

А ще я точно знаю, де в нас лежать голка з ниткою. Більше того, я ними ще й користуватися вмію! Зашити шкарпетку чи порваного зайчика? То це я швидко, тільки дайте пару хвилин вільного часу.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

й Коли в мене не було дружини і дитини, я жив один і харчувався купленими напівфабрикатами. Ну, знаєте… Котлети всякі, млинці. А тепер я такий борщ зварити можу, що будь-яка хазяйка рецепт просить!

Пошепки

А ще я сам прибираю, перу і прасую. І як свої пʼять пальців знаю дорогу до поліцейського відділку в нашому районі. Бо звідти я чи не щодня забирав свою дружину… Вона в мене людина не домашня, а вільна, як сама ж каже. Такою вона стала після того, як донечку народила.

Спочатку депресія післяпологова, потім — пошуки себе, які переросли в щоденні пʼяні гулянки. Довго я все це терпів, а недавно подав на розлучення. Не хочу, аби син мій ріс і бачив оце все. Але на жінку свою я не злий: звернула вона не туди, заплуталась, не хоче, аби їй помагали, кинула нас… А я все одно їй вдячний. Бо вона подарувала мені дитину і показала життя таким, як воно є. Тепер я вмію все. І нас з сином точно чекає щасливе майбутнє.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector