Ніколи б в житті не подумала, що на старості ще зможу бути такою щасливою! Однак до цього життєрадісного моменту мені також довелось натерпітись усілякого, що й ворогу не побажаєш! 

Ніколи б в житті не подумала, що на старості ще зможу бути такою щасливою! Однак до цього життєрадісного моменту мені також довелось натерпітись усілякого, що й ворогу не побажаєш! 

Річ у тім, що я понад 10 років працювала за кордоном. В Італії доглядала стареньку сеньйору. На заробітки вирішила поїхати, бо росла донька, яку треба було поставити на ноги й щось дати їй у доросле життя. Однак чоловік мій, Степан, був категорично проти того, щоб я їхала. 

– Мені дружина потрібна, а не гроші ! —  говорив він.

Я теж не рвалась їхати, але коли дивилась на нашу стару обдерту квартиру й доньку, яка вартує тільки найкращого, то не могла по-іншому. За період заробітків ми зробили ремонт, а згодом донька повідомила, що виходить заміж. 

З того часу я почала дуже хвилюватись за те, щоб організувати найкраще свято для неї. З першого дня з Діанкою обговорювали усі деталі щодо весілля. Навіть на сватання попросила сестру, аби вона проконтролювала, щоб все в хаті було чисто і накрила гарний стіл. Хотілося  мені справити гарне враження у сватів.

– Був один тільки сват. Він вдівець, але корчить із себе якогось дуже мажора — розповідав мені потім Степан. 

– А хоч дату весілля обрали? — запитувала я.

– Так, ми все обговорили щодо весілля. —  запевняв чоловік.

Якщо відверто, то я трохи видихнула. Однак інтенсивну підготовку до свята не припиняли. Навіть моя сеньйора дуже раділа за мою доньку і казала, що подарує гроші за мої старання. Одним слово все йшло за планом.

Пошепки

От тільки я ще тоді навіть не підозрювала, що мене чекає далі. 

За тиждень до весілля я збиралась повертатись в Україну, з нетерпінням чекала дати від’їзду, як раптом телефонує мені чоловік. Те, що він сказав, мене неабияк підкосило…

– Після весілля доньки я подаю на розлучення. Більше не можу приховувати те, що маю іншу жінку. Вона давно чекає, коли я прийду до неї. От тепер вирішив тобі сказати, щоб це не стало раптом на весіллі для тебе шокуючою новиною — заявив Степан.

В той момент увесь мій світ перевернувся. А в голові були запитання: “Для чого мені це? За що?”. Проте я змогла взяти себе в руки, заспокоїлась і погодилась дати розлучення Степану. Тоді мені хотілося лише одного — не зіпсувати свято доньці. 

На щастя, весілля пройшло на найвищому рівні! Виявилось, що сват мій дуже приємна людина і взагалі не зверхній, як описував мені його Степан. Це високий, поважний чоловік, років 60-ти, відразу мені сподобався. 

Згодом після розлучення, я подумала, що мене зовсім нічого не тримає в Україні. Адже донька вдало вийшла заміж, поїхала жити окремо, а я залишилась самотньою. Тому вирішила, що повернусь в Італію до своєї сеньйори, однак ніколи не повірите, хто мене зупинив та просив залишитись. І ні, це не Степан. Це був сват Володимир.

– Галю, ти мені дуже сподобалась, з першого дня знайомства. Я взагалі дивуюсь, як таку жінку як ти, Степан міг проміняти на когось? Не знаю, чи ти послухаєш мене, але я буду шкодувати якщо не скажу це тобі. Я хочу аби ти залишилась і переїхала до мене. 

Сказати, що я була в шоці, почувши це — нічого не сказати. Звісно, я погодилась! В житті б не подумала, що ще так закохаюсь у свої 50 років. 

Через пів року ми розписались. Ще жодного разу не пожаліла, що погодила на таку авантюру! Наші діти дуже радіють за нас, а мій колишній в шоці, що я ще комусь потрібна була, окрім нього. Думав, що пропаду без нього. А от і не дочекався!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector