Ніколи не буду заводити стосунків з жінкою 40+, у таких завжди невдоволені обличчя і сотня претензій. А от молоденькі безкорисливі дівчатка – це зовсім інше

Я люблю спілкуватися з різними людьми. Це дозволяє тобі неабияк поповнювати свої знання й розширювати кругозір. Зрештою, я навіть хотіла йти на психолога, бо різноманітні теми особистісного вибору та копирсання у свідомості індивіда мені дуже імпонують. 

А нещодавно я мала можливість побесідувати з кількома зрілими чоловіками, які після сорока років обрали собі молоденьких супутниць. Кожен з них спробував пояснити свій вибір і, як не дивно, їхні відповіді були практично ідентичними.

Звісно, не можна заперечувати очевидні факти, що їх приваблює молоде тіло, красиве обличчя, відсутність зморшок та додаткового багажу у вигляді дітей. Однак далеко не це є найголовнішим. 

Дорослі чоловіки обирають молодих дівчат через те, що в них немає напускного лоску і є вміння насолоджуватися кожним прожитим моментом. 

Наприклад, один із моїх співрозмовників розповів, що його дружина постійно скаржилася на будь-які дрібниці. Її відвезли на Кіпр, а там море не того кольору. Балі? Занадто просто. Мальдіви? Була вже там двічі. Таїланд? Занадто гаряче. 

У них завжди невдоволені обличчя і сотня претензій, адже опираючись на минулий досвід, вони мають з чим порівнювати кожен свій відпочинок. Однак це стосується не лише мандрівок закордон, але й загального ставлення до життя. 

Здається, що таких дам неможливо чимось здивувати. Вони все знають, всюди були і все бачили. Зрілі жінки постійно намагаються застосувати свої набуті знання, а чоловіки поруч з ними почуваються новонародженими чи неповноцінними. Хіба вони недостатньо прожили, аби покладатися на власну мудрість?

У обіймах старого. Чому дівчата вибирають немолодих чоловіків

Інший співбесідник сказав:

– Я одружився з Катею, бо вона не така розбещена, як інші. 

Погодьтеся, що звучить доволі зухвало. Я вирішила уточнити, що він саме має на увазі.

– Я зрозумів, що кохаю цю дівчину під час нашого відпочинку в Таїланді. Здавалося б, звичайний готель, звичайна країна, звичайне море. Але треба було бачити очі моєї обраниці! Вони сяяли, немов дві зірки. Усмішка буквально не сходила з її обличчя, а кожна дрібниця викликала захват і щире здивування. Я одразу згадав свою колишню дружину, яка під час туру по цілій Європі не могла видавити з себе жодної позитивної емоції. Її постійно щось не влаштовувало, а я у всьому був винним. І взагалі складалося враження, ніби я зобов’язаний оплачувати кожну її забаганку, а дружина лише сприймала це, як належне. Все ж мені набридла така поведінка, тому наші стосунки закінчилися.

Доки ми розмовляли,  я мимоволі пригадала своїх подруг. Кожна із них любить вдавати “всезнайку”, яку нічим не здивуєш і не підкупиш.

Втім, ці вертихвістки тільки набивають собі ціну подібним чином. Їм чомусь потрібні дешеві понти, замість справжнього кохання та поваги. Хіба завдяки таким маніпуляціям можна знайти собі гідного партнера? На одних тільки грошах далеко не заїдеш. Подібні історії завжди мають нещасливий кінець. 

А як гадаєте ви?

Чи можливе щире кохання між старшим чоловіком і юною дівчиною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector