Ніколи не позичайте нікому гроші! Це я вам зі свого досвіду кажу!

Студентське життя згадую з посмішкою, хоч бувало зовсім нелегко. Особливо це стосувалось гуртожитку. Люди, які коли-небудь там жили мене зрозуміють. Була одна неприємна ситуація в житті, яка асоціюється з гуртожитком. Саме там я зробила один висновок собі на все життя: ніколи нікому не позичати гроші! 

Якось одногрупниця Марина попросила в мене 50 гривень та обіцяла якнайшвидше їх повернути. Я без жодних думок віддала їй ці гроші, хоча на той час така сума вважалась немалою. Батьки давали мені ці гроші на проживання, харчування та проїзд на місяць. 

Минув тиждень, два, три, а ніяких коштів повертати мені ніхто і не збирався. Дівчина почала мене ігнорувати та уникати. Через деякий час таки вдалося зловити її в коридорі гуртожитку.

– Марино, чому ти втікаєш від мене та де мої 50 гривень? Чи ти вже забула? — спокійно запитала у неї я.

Пошепки

– Що? Які гроші? Що ти верзеш? — дівчина почала вдавати ніби не розуміє про що йде мова.

Почувши це, мені довелося здійняти галас на весь гуртожиток, аби повернути свої 50 гривень.

– Даю тобі тиждень часу на повернення, або потім будемо говорити по-іншому!  — змусила погрожувати собі одногрупниця. 

На моє здивування, інші студенти почали її захищати, тому завершилось усе тільки моїми сльозами. Згодом вона таки повернула ті гроші, але якби не моя наполегливість, впевнена, що більше я б їх не бачила. Тому зробила висновок і зареклася більше ніколи не брати в борг і не давати іншим ! Чи був схожий досвід у вас? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector