Ніколи не прасуйте одноразові маски: секрет, який збереже ваш гаманець від схужднення!

З недавніх пір – маски це щоденна потреба. Ми користуємось ними кожного дня.

Звісно, це тягне за собою фінансові збитки. За правилами, одноразову маску потрібно змінювати кожні 3-4 години. Погодьтесь, це багато.

Маски бувають багаторазові і одноразові. Багаторазові маски можна носити цілий день, можливо два, за умови, що вони чисті. Вони легко перуться у мильній воді. Та і ціна на них відповідно дорожча, ніж на одноразові.

Останні ж люди використовують теж по декілька днів, хоча так робити не можна. Але в цілях економії, люди вдаються і не до такого. 

Якщо провести експеримент і замочити одноразові маски у кип’ятку, ми можемо побачити, що вони в принципі не зміняться. Після того, як вони просохнуть, їх слід би було пропрасувати. Та гадаю, варто вас попередити, що цього робити неможна! Інакше вам доведеться купувати нову праску.

Тканина маски прилипає до дна праски відразу. Сама форма маски змінилась, деформувалась.

МОЗ говорить, що повторно використовувати одноразові маски категорично не можна. Адже ніякого захисного ефекту така маска немає. Віруси вільно пролітають між волокна тканини.

Звісно, іноді нам зовсім не хочеться вдягати маску, вона нас бісить, здається безглуздою, та це не проблема. Ми покажемо, яке рішення придумали інші люди, яким, як і вам набридли нудні маски.

1. Для бороданів.

Бородаті чоловіки особливо не раді носінню масок. Адже вона маленька і постійно сповзає. Борода заважає чи то маска заважає – вони й самі вже заплуталися!

Така маска хороше вирішення для них.

2. З кишенькою.

Щоб було зручно пити воду! Знімати ж її не можна, коли ти у громадському місці!

3. Весільна.

Так хочеться бути красивою нареченою, а голуба одноразова маска не вписується в ідеальний весільний образ? Знайдіть свою ідеальну весільну маску. Це тепер тренд!

4. Оригінальні.

Тут ціла підбірка. Правда, красиво?

Багато дизайнерів почали говорити, що тепер маску слід підбирати під стиль одягу.  А ви готові до такого повороту подій?

Використовуватиме лайфхак? Що думаєте стосовно нього?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector