Ніколи не слухайте чужих, робіть те, що хоче ваше серце! Люди вам ніколи доброго не побажають!

— Ти ба! Захотів Таньку в жінки собі. А тебе не лякає те, що вона вже була одружена, а тепер ще й дитину виховує від першого шлюбу? – постійно дорікали мені люди в селі.

 

Ніколи не слухайте чужих, робіть те, що хоче ваше серце! Люди вам ніколи доброго не побажають!

 

Одного разу до нашої сільської школи прийшла нова молода вчителька. Звісно в селі скоро вже про це знали всі. Дійшли слухи і до мене.

Говорили, що вона вдова та ще й з дитиною. Бідній жінці обмивали кісточки так, що дай Боже!

Проте доля розпорядилася так, що невдовзі, зустрівши Марію, я закохався в неї по всі вуха. Єдине, що вона була на 6 років старша за мене. Відповідно спочатку Марія навіть не звертала на мене уваги.

 

Я почав робити все, аби привернути її увагу. Одягав навіть класичні костюми, аби виглядати солідніше та доросліше. Все таки мені було 25, а жінці, яка мені подобається 31.

 

Згодом Марія таки побачила мене, та я їй навіть симпатизував теж. Ми часто їздили в місто погуляти, говорили про все на світі та водночас ні про що. Тоді я зрозумів, що це саме та жінка з якою хочу прожити усе життя.

 

Пошепки

Тільки тоді почався в мене найскладніший період, адже кожен, практично кожен мешканець села почав відмовляти мене брати Марію за жінку. Кожен пхав носа в наші стосунки, говорили, мовляв, такого бути не може, щоб молодший чоловік з старшою жінкою був.

 

– Ти розумієш, що в неї дитина є, і ти повинен будеш забезпечувати не лише жінку, а й чужу доньку? Вона стане для тебе тягарем ? – не стулювали роти люди.

– Я навіть чути нічого не хочу – відповідав завжди я.

 

І знаєте, я справді нікого не послухав і ще жодного разу в житті не пожалів!

 

З Марією ми прожили вже 40 років. Її донечка стала для мене рідною, а крім того ми ще народили двох дітей. Тепер неймовірно щасливі бачити онуків.

 

З посмішкою на вустах згадуємо ті часи, коли лише познайомилися, та всі перешкоди через які нам вдалося разом пройти. Зокрема відмови та плітки села.

 

А як вважаєте ви? Чи можуть чужі люди радити комусь щось добре? Чи їм лиш би роздавати поради свої тоді, коли все погано?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector