Ніколи не тримайте в домі ці квіти, якщо хочете бути активними та життєрадісними

Ви думаєте, що з особливим характером бувають тільки люди та тварини. А що, коли ми скажемо вам, мовляв, і в рослин є власна натура. Не вірите? А ми доведемо. Кожен вазон має своє призначення і полягає воно не тільки у фотосинтезі. Окрім того, що рослини очищають повітря, вони ще й забирають негативну енергію, яка накопичується у приміщенні упродовж дня. І те, наскільки активно той чи інший вазон виконуватиме свій обов’язок залежить від догляду за ним.

Аура в рослин дуже складна. І важливим є фактор, чи збігається вона з вашою аурою. Чи більший відсоток збігу, тим більшу симпатію ви відчуваєте до певної рослини. Вам ж може подобатися фіалка, зате ви терпіти не можете гібіскус, наприклад. Правильно підібрані рослини покращать не тільки енергетику будинку, а й ваше ментальне та фізичне самопочуття.

Зараз ми розповімо вам більше про деякі із рослин, які все ж таки варто поставити на своє підвіконня. І трохи про ті, яких слід уникати.

Рослини, які принесуть в дім негатив

1. Плющ

Цей вид рослини притягує в дім різні захворювання, породжує сварки та незгоди. Його небажано тримати навіть в офісах. Плющ має чоловічу енергетику і практично виживає чоловіків з дому. Тож не хочете втратити чоловіка – викиньте плющ з дому!

2. Монстера

Будьте уважнішими з цією рослиною! У жодному разі не ставте монстеру у спальні чи в дитячій кімнаті. В іншому випадку ця рослина почне живитися вашою енергією. Якщо ви вирощуєте цей вазоні постійно почуваєтеся втомленими – ось причина цієї невідомої знемоги. Краще винесіть цю рослину на подвір’я і тримайте там.

3. Діффенбахія

Ця рослина категорично не підходить для малих приміщень. Вона, як і попередній її побратим, забирає енергію у своїх господарів. А ще стає причиною негативну в домі. Тримати її варто тільки в просторих приміщеннях.

4. Бегонія

Це, так би мовити, корисний вампір. Якщо до вас зачастили непрохані гості, поставте горщик з цією квіткою на підвіконні у вітальні і бегонія забере всю енергію у ваших людей, що перебуватимуть у приміщенні. До слова, забирає вона всю енергію: і позитивну, і негативну. Добре це чи погано, судити вам.

5. Орхідея

Так, у це важко повірити, але й орхідею сміливо відносимо до рослин з негативною енергетикою. Вона здатна викачати з мешканців домі всю енергію. Особливо небезпечна вона для нерішучих та слабких людей. Найсильніше дія орхідеї проявляється в нічний час, тож будьте уважними.

Корисні рослини

1. Герань

Пошепки

Прекрасні кущі герані обов’язково захистять вас від змов та прокльонів. Цей вазон забере всю негативну енергію в домі. А ще, якщо ви мучитеся від нічних кошмарів, залиште герань на підвіконні біля свого ліжка. Вона створить затишок та приємну атмосферу.

2. Азалія

Енергетика цієї рослини здатна впоратися з плітками та егоїзмом. Ця рослина допоможе вам досягти особистого успіху. Азалія сприятливо впливає на гостинних, добродушних людей. 

3. Фікус

Ця рослинка допоможе вам облаштувати особисте життя та збудувати кар’єру. Тому можете сміливо тримати такий вазон у себе в домі.  Енергетика фікуса сприяє розвитку організаторських здібностей, інтуїції та допомагає приймати правильні рішення у важких ситуаціях.

4. Хлорофітум

Незамінна рослина для господинь. Цей вазон варто ставити на кухні з газовою плитою. Ніяка витяжка не допоможе вам впоратися з парами, як ця рослина. Тож обов’язково поставте цей вазон у своєму домі.

5. Драцена

Драцена наповнить ваш дім доброзичливістю та душевним спокоєм. Вазон додасть вам оптимізму, підвищить позитивну енергетику та покращить якість життя. Найсильнішою вважається рослина, вирощена власноруч.

Ось такий список, що допоможе вам визначитися зі своїми друзями та недругами серед рослин.

Гармонії вам та душевного спокою!

А які квіти любите ви?

У якому списку їх знайшли?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector