Ніколи не варто довіряти чужим людям! Навіть якщо це молода та охайна дівчина!

Мене звати Любомир і нещодавно сталася дуже неприємна ситуація, а все через мою доброту та довірливість. 

Одного вечора, коли я повертався з роботи, то зустрів на зупинці молоду дівчину. Вона гірко плакала й мені стало її дуже шкода. Тоді я вирішив підійти й запитати в чому справа.

– Перепрошую, з вами все гаразд? Можливо я можу вам чимось допомогти?

– Ой, не знаю, мабуть, мені вже ніхто не допоможе, адже батьки прогнали мене з дому. Тож немає де ночувати, й не взяла з собою гаманця з грошима на готель —  крізь сльози голосила незнайомка.

На вигляд дівчина була охайною та чистою, відповідно жебрачкою не була. Мені її стало щиро жаль і тоді я запропонував їй переночувати в мене, доки вона не вирішить усі свої питання. 

Привівши її до себе у квартиру, я приготував вечерю, нагодував її та постелив в сусідній кімнаті. Це трохи було не звично для мене оскільки раніше я ніколи не приводив до себе дівчат, тим більше чужих. Проте ситуація була незвичайна, я не зміг залишити бідолашну дівчину на вулиці.

Пошепки

Наступного ранку, коли я прокинувся, незнайомки вже не було. Я припустив, що вона поїхала до батьків, адже я радив їй поїхати та помиритися з ними. Однак все виявилось набагато гірше… Такого розвитку подій я не чекав! 

Почав збиратись до роботи, взяв у руки гаманець і раптом зрозумів, що щось не те. Мій гаманець був на вигляд надто порожнім. Виявляється, що усі кошти зникли. Вона обікрала мене!! Тоді я хутко побіг дивитися у шафу, де ховав свої накопичені гроші, але, на жаль, і там було порожньо. А ще згодом зауважив, що зник золотий годинник, який колись мені подарував батько. 

Я звісно викликав поліцію та все їм розповів, але, мабуть, вже пізно бити на сполох і грошей моїх вже не повернути. Хоча дуже сподіваюсь, що вони знайдуть цю злодійку. А я зробив для себе висновок: ніколи не варто довіряти чужим людям. Навіть якщо це молода й охайна дівчина. Адже ти ніколи не дізнаєшся, що у неї в голові. 

А як ви гадаєте? Я маю рацію? Чи потрапляли ви у подібні ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector