Ніколи не викидаю старі газети, бо знаю, як їх використати в побуті

Колись я завжди викидала старі газети, бо вважала, що вони непотрібні й займають зайве місце. Але нещодавно побалакала з колегами по роботі і зрозуміла, що власноруч позбувалася такої корисної речі. Тож влаштовуйтеся зручніше, зараз просвітлю і вас.

У вас є газова плита вдома? А шафи на кухні? Тоді ці поради саме для вас. 

Щодня кожна домогосподиня готує їжу і тут ніяк не обійдешся без використання плити.Через це поверхня меблів та сама плита покриваються жиром. Туди ж додається і пил, що разом перетворюється на жахливе видовище. А відмити все це ой як нелегко.

Пожалілася на це коліжанкам і вони пригадали старий бабусин метод.

У тих, мовляв, був свій спосіб усунення цих неприємностей. Хоча він уже давно вийшов з моди. А дарма.

Замість того, щоб постійно шкребти наліт та бруд з кухонних поверхонь, модна просто застелити все газетами. Сьогодні ми частіше використовуємо для цього фольгу. Особливо у випадку з плитою. Але для дерев’яних поверхонь підійде саме газета. 

Так, зараз маємо безліч імпортних мийних засобів. Замість плити все частіше використовуємо мікрохвильові печі та кухонні витяжки роблять свою справу, але все ж… Жирний наліт з пилу та жиру не  здає позиції.

Мікрохвильові печі не готують, а підігрівають та й витяжка неефективна без хорошої вентиляції.  Тому краплі жиру, пара, продукти згоряння неякісного газу, дим та пил – усе це змішується, забруднюючи наші кухонні поверхні.

Те ж саме стосується і полиць шаф, які заховані в наших кухонних меблях. Там ми нерідко зберігаємо посуд, крути та інше приладдя. І, ясна річ, зайва вода, надмірна волога або навіть гризуни роблять своє. Тож замість того, щоб по сто разів перемивати поличку, застеліть її газетою.

Раз на 2-3 тижні можна перестеляти цих кухонних помічників, які допоможуть вберегти поверхні від зайвих забруднень і полегшать вам життя.  А ще папір захищає поверхню меблів від вицвітання.

Також, як уже зазначалося вище, газету можна замінити фольгою. Простеліть тонкий шар на поверхню плити і тим самим вбережіть власні руки від зайвої праці. Такі ж властивості має і харчова плівка. З останньою навіть легше впоратися, оскільки до неї краще прилипає пил та кіптява, а сама вона не зісковзує з поверхні меблів. 

Якщо ж вас не влаштовують такі варіанти, зате чистоту підтримувати хочеться, то тут тільки два варіанти: постійно перемивати все або замінити газову плиту на електричну. 

Тож не слід недооцінювати старі бабусині методи. Вони, як мінімум забезпечать вам чистоту, а як максимум, зекономлять час та сили.

А ви використовуєте старі газети в побуті?

Як саме?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector