Ніколи не виливаю розсіл в раковину і вам не раджу

Сама не так давно дізналася, що розсіл використовують не тільки для консервації овочів. Досі ж я думала, що це пряме і до того ж єдине його призначення, тому зі спокійною душею виливала його в раковину після того, як сім’я з’їдала всі огірки. І це було моєю великою помилкою. 

Сьогодні поділюся цікавими секретами з вами. Розкажу, як ще можна застосувати розсіл у кулінарії та в побуті. Тож запам’ятайте для початку, що рідина з-під солінь – не помиї. Це цінний засіб для всіляких маринадів і навіть для прибирання в домі. 

Помилки, через які утворюється білий розсіл в банці з огірками після їх  засолювання » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Так, передусім розсіл – це найефективніший засіб проти похмілля для любителів повеселитися. Втім, варто вертати увагу й на те, що в розсолі багато оцту та солі. І зловживати такими напоями не варто. З іншого ж боку він містить більше електролітів, ніж спортивне харчування, яке запобігає зневодненню організму. Тому вживайте, але в міру.

6 значимых причин не выливать рассол от огурцов в раковину, а применить его  с пользой

До слова, розсіл можна використовувати кілька разів. Себто ви можете повторно маринувати в ньому овочі, рибу або м’ясо. Дехто навіть варить яйця і маринує їх в огірковому розсолі. Також він стане непоганою спецією для супів чи других страв, додаючи їм пікантного смаку. Наприклад, дуже смачним буде пюре на розсолі. Ви також можете змішати розсіл із вершковим маслом та додати туди трохи улюблених спецій. Так ви отримаєте апетитну намазку для бутербродів. 

Розсолом ви зможете відчистити чайник від накипу, металеву раковину на кухні та навіть вимити сковорідки від жиру. З чайником усе просто: заливаєте в нього розсіл і кип’ятите. Тоді його ж можна налити в брудні сковорідки і залишити відмокати до повного остигання. Завдяки оцту у своєму складі розсіл відмінно впорається з очищенням посуду та навіть хромованих кранів.

Пошепки

Мариновані огірки рецепт - як закрити на зиму без стерилізації

Зараз ви дізнаєте дещо справді цікаве. Певні рослини краще ростуть у підкисленому ґрунті, а зробити його таким ви зможете, підливши вазон розсолом. Зверніть увагу на це, якщо у вас росте азалія, жовтець, гортензія чи конвалія. Усі ці квіти можна сміливо удобрювати розсолом.

Отож, розсіл не тільки додає смаку стравам і продовжує термін зберігання ваших солінь, але й на відмінно може впоратися з господарськими справами. Так  і ви будете ситі, і в домі все виблискуватиме чистотою, і вазони цвістимуть, щоб милувати вам око. Тому нагадую, що не варто одразу ж виливати цей багатофункціональний напій в раковину. Він ще точно стане вам у пригоді!

А ви чули про якусь із цих порад?

Використовуєте розсіл тільки для закруток?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector