Ніколи, НІКОЛИ не пхайтесь в стосунки своїх дітей!

Коли мені було двадцять два роки, я привів додому Соломію, з якою познайомився через спільних друзів. Проте моя мама, вперше побачивши її, виявила розчарування, оскільки вона очікувала невістку із заможної сім’ї та вражаючими зовнішніми даними.

Соломія була звичайною сільською дівчиною з не багатої сім’ї, проте дуже працьовитої. Саме поруч з нею я відчував себе щасливим. Проте мама наче сказилась після знайомства з нею, вона почала жорстоко принижувати Соломію. 

Після чергового скандалу моєї мами, Соломія не витримала й покинула мене, з проханням більше не шукати її, не дзвонити та забути дорогу до її дому. Так, мамі стало легше, вона була задоволена тим, що сталося, але як на душі було мені, це нікого не цікавило. Спати ночами тепер перестав я, зате матуся спала добре.

Пошепки

Минуло вже багато років, а я й досі неодружений ходжу. З ким тільки відносин не було, а Соломію забути не зміг. З мамою в мене дуже напружені стосунки, оскільки тільки зараз я зрозумів, що був дурний. Треба було слухати не маму, а своє серце, треба було повернути кохану за будь-яку ціну.

Іноді під час візитів мами я помічаю її сум та розкаяння за те, що втрутилася в мої стосунки з Соломією. Тепер вона визнає цей вчинок найбільшим гріхом у своєму житті й картає себе, однак вже надто пізно.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector