Ніякі ліки не допомагали від болю в спині! Я вирішила робити щоденну 10-хвилинну розтяжку протягом 30 днів, і ось що змінилося

Мені ще в школі завжди говорили про користь розтяжки, але я на це взагалі не звертала уваги. Взагалі мені не подобався спорт і тому я уникала уроки фізкультури. 

Після закінчення університету я знайшла роботу в престижному офісі і вже через деякий час моя спина дала про себе знати. Мене мучив дикий біль в спині, особливо вночі, й ніякі ліки мені не допомагали. Всі радили піти на масаж, але на це потрібно кошти і час, якого в мене не так вже і багато.

Але я знайшла чудову альтернативу — розтяжка. Всього лиш 10 хвилин в день знову повернули мені спокійний ритм життя.

Моя стандартна розтяжка

  • Нахил голови до коліна: потрібно сісти на підлогу витягнути в бік праву ногу, ліву при цьому потрібно зігнути в коліні, а ступню розташувати у внутрішній частині правого стегна. Тепер потрібно повільно нахилятися до правої ноги та обхопити двома руками ступню. Потрібно розтягуватися та пружинити в такому положенні 60 секунд.

  • Поза жаби: сядьте на підлогу та нахиліться вперед. Ступні потрібно з’єднати між собою, а коліна розвести в боки. Потім потрібно нахилитися вперед, не відриваючи ноги від підлоги та впертися руками. Ноги розсовувати максимально, щоб відчувати напругу в м’язах. В такому положенні провести 60 с. 

  • Поза змії: ляжте животом на підлогу, а ноги відведіть назад. Підійміть тулуб вверх, впираючись руками в підлогу. Лікті прямі. Повільно дихати й затриматися в такому положенні на 2 хвилини.

  • «Собака»: потрібно впертися об рівню поверхню руками та ногами. Ступні повинні розташовуватися на ширині плечей. Ноги та руки прямі, розтягуйтеся в такому положенні дві хвилини. 
  • Поворот спини сидячи: сядьте на підлогу, а ноги витягніть вперед. Ліве коліно при цьому зігніть й помістіть на нього лікоть правої руки. В цей час ліву руку слід розмістити за спиною.  Затримайтеся на 60 секунд, потім змініть сторону і повторіть.

Що я отримала в результаті:

1. Я стала краще спати

Як я вже зазначала, біль в спині не давав мені спокійно мати. Правда, мене ще і до цього тривожили проблеми зі сном. Але вже після першого місяця занять я забула про безсоння. Я навіть і не підозрювала, що розтяжка допоможе мені ще й з цією проблемою.

2. Я нарешті відчула власне тіло

Я вже забула про такі проблеми, коли  після робочого дня я взагалі не відчувала ніг, також в мене часто німіли руки. Моє тіло стало краще мене слухатися, а я відчуваю як з кожним днем все більше подобаюся в дзеркалі. 

3. Я стала менш млявою

Зазвичай після важкого робочого дня, мені вистачало сили лише на дорогу додому.

Але зараз все зовсім по-іншому. Така10-хвилинна розтяжка допомогла мені значно підвищити рівень енергії. Я роблю розтяжку вранці або ввечері, і вона мене краще бадьорить, ніж склянка кави. 

4. Пройшов і біль в спині

Ніхто не буде заперечувати той факт, що найкращий спосіб позбутися болю в спині — розтяжка.

Я виконувала цю програму щодня, і біль мене турбує значно менше. Фізичні вправи також і зміцнять опорно-рухову систему, адже вони здатні попередити безліч хвороб. Ви навіть не можете уявити, якою силою володіють ці 10 хвилин в день, які ви присвячуєте своєму тілу. 

5. Зникли проблеми з координацією

Я помітила, що після певного періоду виконання цих вправ, знову повернулася до підборів. Окрім того, що в мене зникли болі в спині, на підборах я почуваюся максимально комфортно. Потім я зрозуміла, що діло теж в розтяжці, яка допомагає покращити координаціюла та тримати баланс.

6. Я стала менше схильна до стресу

При розтягнення ви відчуваєте невеликий біль, але при цьому вчитеся розслабляти напружені м’язи, позбавляючись від м’язових затискачів. Через деякий час ви відчуєте, що простіше реагуєте на зовнішні подразники. Ще під час тренування поліпшується настрій коштом вироблення ендорфінів. 

Тому, окрім постійної бадьорості, я стала більш спокійною та врівноважений. 

7. Я перестала постійно мерзнути

Я  завжди колись часто замерзала. І найчастіше холодними були кінцівки: руки та ноги. Зігрітися мені помагала лише гаряча ванна. Розтягнення значно покращило мій кровотік, навіть в периферичні зони. 

Завдяки кращій циркуляції крові зараз у мене нормальна температура у всіх частинах тіла найприроднішим чином.

Які вправи найчастіше виконуєте ви?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: