Ніякого ліфтингу чи ботоксу! Роблю ці вправи щодня і вже давно забула про друге підборіддя так мікрозморшки

Найпоширеніша проблема в жінок – наявність другого підборіддя. Словом, проблемою це вважати не можна, бо не йдеться про певні відхилення, які заважають нормальному функціонуванню організму. Але все ж це неабияк турбує багатьох красунь. Особливо тих, що стежать за своєю зовнішністю та вагою. Однак, слід зазначити, що навіть худенька дівчина може переживати через в’ялу шкіру та жирові відкладення в цій ділянці. Адже не завжди все пов’язане саме із вагою.

Ще одна прикрість для кожної модниці – мікрозморшки. Ті, що скупчуються біля очей та рота.

Сьогодні якраз і поговоримо про те, чому у нас з’являється друге підборіддя, як з ним ефективно впоратися в домашніх умовах та як це повпливає на мімічні зморшки. 

Радимо вам забути про дорогі процедури й запам’ятати цей простий комплекс вправ фейсбілдингу, який позбавить вас зайвих відкладень на шиї.

Але спершу дізнаємося, чому з’являється друге підборіддя.

Причини:

Друге підборіддя – це й справді жирові відкладення. Скупчуються вони між шиєю та нижньою щелепою. Але це не говорить про те, що у вас зайва вага чи вам терміново потрібно сідати на дієту. Існують три фактори, які можуть спричинити утворення другого підборіддя

1. Генетична схильність

Це загальновідомий факт, що у всіх людей жирові тканини відкладаються по-різному. Хтось славиться пишними стегнами, хтось округлим животиком, хтось масивним обличчям. Тож є й тип людей, у яких на генетичному рівні закладено накопичення прошарку жиру саме в області шиї. І, на жаль, у цьому випадку найдієвішим методом боротьби з цим буде хірургічне втручання.

2. Слабкі м’язи шиї та щелепи

 На шиї розташовані особливі м’язи: трикутний, підборідний і квадратний. З часом їхній тонус знижується, через що згодом і з’являється те саме друге підборіддя.

3. Зайва вага

Як би ми не відтягували розмову про це, але все ж таки цілком логічно, що й шия стає масивнішою, якщо все тіло страждає від надлишку жирових тканин. Особливо помітно це з віком. Після 40 років шкіра втрачає еластичність, тож витримувати й натягувати зайві кілограми вже немає сил. 

Вправи для усунення другого підборіддя

Варто пам’ятати, що вам краще не чіпати середину та низ шиї. Там розташована щитовидна залоза і чинити на неї тиск не варто. Інакше це призведе до травм. Ваша робоча зона – низ щелепи та початок шиї.

1. Розминка

Зігніть вказівні пальці обох рук, щоб вийшли «гачки». Приставте їх до кінчика підборіддя і ведіть звідти аж до вух, трохи натиснувши на шкіру. Робіть це одночасно обома руками, розводячи їх у сторони. Повторити все слід 10 разів. Поспішати не слід. Рухи мають бути повільними.

2. Моделювання

Приставте обидві долоні ребром до підборіддя. Сильно натисніть на шкіру і починайте водити долонями хрест-навхрест. Так ви нібито розрівнюєте цю частину шиї. Повторюємо маніпуляцію 10 разів.

3. Скульптурування

Великі пальці поставте під підборіддям впритул до шиї. Вказівні пальці зігніть «гачками» і затисніть підборіддя під нижньою губою. Починайте вдавлювати великими пальцями шкіру і ведіть до вух. Вказівними пальцями робіть те саме, тільки на щелепі.

Тепер ви знаєте, як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах без зайвої трати грошей та часу. Ці вправи будуть корисними для панянок будь-якого віку і підійдуть для різних форм обличчя. 

Залишайтеся красивими і будьте щасливі!

Як ви доглядаєте за собою?

Наскільки це для вас важливо?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector