Нормальна країна – нормальні закони! А коли вже в нас щось таке зроблять? На тих тварин же без сліз не глянеш!

Моя італійська подруга розповідала, що дуже любить свою країну. І не тільки за краєвиди та смачну їжу, а ще й за адекватні закони, які діють на території Італії. От недавно, наприклад, там вирішили заборонити використовувати тварин у циркових шоу. Уявляєте? Тепер понад 2 000 звірів зможуть жити нормальне життя, без страждань, постійних виступів в неволі та нескінченних тренувань!

Захисники тварин кажуть, що такий крок – дуже важливий і правильний. Бо, як показує практика та постійні інспекції, жоден цирк не може забезпечити тварині тих умов, які їй треба для нормального життя. Погана їжа, тісні клітки, антисанітарія… Це тільки маленька частина того, що доводиться терпіти тиграм, ведмедям, слонам та іншим чотирилапим. Ніхто вже й не каже про знущання, які терплять тварини через те, що не можуть вивчити якийсь новий трюк для публіки!

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

До речі, не Італією єдиною. В Англії схожий закон розглядали ще в 2013 році, але щось у них там не вийшло, тому тварини й досі мучаться в циркових костюмах. В Уельсі та Шотландії теж дуже активно працюють над цим питанням. 

Пошепки

А що в нас? Ходили недавно з внучкою в цирк, хотіли побачити клоунів та акробатів. А побачили справжній фільм жахів! Ведмеді – худющі навіки, коники так смердять, вибачте на слові, що аж сльози з очей йдуть. А про лева я взагалі мовчу! У мене кіт домашній активніше себе веде, ніж той цар тварин. А хіба ж воно так повинно буть? Нащо показувати таке дітям, для чого привчати їх до такої жорстокості?

Як на мене, пора давно вже цю лавочку прикривати. Бо що ж ми за люди такі: кажемо, що треба засуджувати насильство, а самі ходимо на нього дивитися!

Згодні? Підтримуєте мою думку?

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector